Macademina Girl krytykuje Project Runway
ONS
Newsy

Macademian Girl nie jest zachwycona programem Rubik: Umęczył mnie ten pięciogłos jurorski

Co jeszcze nie spodobało się blogerce?

W ostatnim odcinku "Project Runway" aspirujący projektanci otrzymali dość nietypowe zadanie - na imprezie na której zjawili się celebryci i dziennikarze musieli przekonać jak największą grupę ludzi do polubienia ich projektu. Najtrudniejszy w rozmowach okazał się Michał Piróg, który jedną z uczestniczek nazwał nawet "ściemniarą". Przypomnijmy: Projektanci starli się z celebrytami. Kto przegrał walkę?

Program, który cieszy się sporą sympatią widzów i zbiera pozytywne opinie, nie wszystkim jednak przypadł go gustu. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych blogerek w Polsce - Macademian Girl na swoim profilu skrytykowała poczynania jurorów jak również to, co wydarzyło si w niedzielnym odcinku wspomnianego show. Najbardziej przeraził ją brak profesjonalizmu, konkretów i to, że spośród pięciu osób, tylko dwie miały cokolwiek do powiedzenia - tutaj wskazała na Anję Rubik i Mariusza Przybylskiego.
 

Dzisiejszy PR, czyli GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ, TAM NIE MA CO JEŚĆ. Umęczył mnie ten pięciogłos jurorski, w którym może z 2-3 osoby miał coś do powiedzenia, a rozmowa głównie oscylowała wokół mniej lub bardziej chamskich personalnych wycieczek. Schzofrenia, kosmita i kloszard, a jeszcze gdzie indziej ściemniara (i to nie taka z piosenki Lemon). Dobrze, że Anja z Mariuszem przynajmniej próbowali skupić się na konkretach... Gosh, nigdy więcej takiego kolegialnego bełkotu [*] - napisała.
 

Mieliście podobne odczucia oglądając niedzielny odcinek?

Macademian Girl na otwarciu butiku:

Tamara Gonzalez Perea
ONS
Newsy
Przegrała? Nic podobnego! Macademian Girl zdradza, co zyskała dzięki programowi "Agent-Gwiazdy"!
Przegrała? Nic podobnego! Macademian Girl zdradza, co zyskała dzięki programowi "Agent-Gwiazdy"!

Finał programu "Agent-Gwiazdy" już za nami. I choć Tamara Gonzalez Perea czyli Macademian Girl  w decydującym odcinku przegrała z Antkiem Królikowskim zaledwie o jeden punkt, to wcale nie czuje się przegrana. I słusznie! Bo bez wątpienia to właśnie autorka bloga Macademian Girl była najbardziej kolorową i... budzącą kontrowersje postacią w show TVN. W nowym wydaniu magazynu "Flesz" blogerka udzieliła wywiadu, w którym zdradziła m.in. jak z bloga zrobić modowe imperium i... ile naprawdę wydaje na ciuchy!  Co najbardziej cieszy Macademian Girl ? Przede wszystkim to, że mogła pokazać się szerszej publiczności i... Zerwać ze stereotypowym wizerunkiem blogerki modowej: trochę infantylnej dziewczyny, która ma w głowie konfetti i całymi dniami myśli tylko o tym, w co się ubrać. W Afryce zachowałam styl Macademian Girl, bo moda to moja praca, a ubrania i blog to narzędzia, którymi tę pracę wykonuję - ale i odzwierciedlenie tego, kim jestem, jaki mam charakter. W programie udowodniłam też, że jestem inteligentna, bystra, mam zmysł obserwacji i, jak powiedział Hubert Urbański, jestem świetnym socjotechnikiem. Ludzie byli tym zaskoczeni - powiedziała "Fleszowi" Gonzalez Perea. Okazuje się, że w programie Tamarę zauważyli nie tylko widzowie, ale też... nowi pracodawcy! Jak udział w show przełożył się na nowe propozycje zawodowe? Dostałam swoją stałą rubrykę w magazynie "Skarb", kierowanym przez Agatę Młynarską, i wzięłam udział w dużej kampanii dla marki O.B. (...) Poza tym widzę teraz większe zainteresowanie mediów moim blogiem i tym, co robię. Ale nie jestem osobą, która czeka, aż coś spadnie jej z nieba - mówi blogerka. Co ciekawe, Tamara zdradziła, że... chciałaby już wyjść z blogosfery i poprowadzić swój własny program o modzie w telewizji!   Nie ukrywam, że chciałabym "wyjść z Internetu". Marzy mi się praca w...

Macademian Girl
TV-Show
Macademian Girl zdradziła się na blogu: "Strzegłam się agenta 24 godziny na dobę". Pisze o sobie samej?! Zobaczcie sami!
Macademian Girl zdradziła się na blogu: "Strzegłam się agenta 24 godziny na dobę". Pisze o sobie samej?! Zobaczcie sami!

Macademian Girl jest agentem? W programie została już tylko finałowa trójka, a w niej... agent! We wczorajszym odcinku z show pożegnała się Joanna Jabłczyńska, która przez wielu typowana była na agenta. A jednak, program po raz kolejny zaskoczył! Do ostatniego starcia dotarło już tylko troje uczestników: Antek Królikowski, Hubert Urbański oraz Macademian Girl. Czy to właśnie niepozorna blogerka jest tytułowym agentem? Po ostatnim odcinku na blogu Tamary pojawił się wpis z opisem ostatnich zmagań uczestników programu. Macademian Girl nie ukrywa, że bacznie obserwuje swoich kolegów z "Agenta". Według niej zarówno Hubert, jak i Antek sporo namieszali w programie, choć każdy z nich innymi metodami. Hubert w show „Agent – Gwiazdy” wielokrotnie działał na szkodę grupy i robił wszystko, żebyśmy nie zarobili pieniędzy, a czasem wręcz rezygnował z podejmowania wyzwań. W tej kwestii ma wiele wspólnego z Antkiem. Chociaż metody ich działania są zupełnie różne, efekt jest podobny. W życiu prywatnym obu z nich darzę  dużą sympatią i szacunkiem, ale w programie muszę mieć przytomny umysł i otwarte oczy! Nauczyłam się ufać swojej intuicji. W końcu gdzieś kończy się strategia uczestnika, a zaczyna działanie Agenta - napisała Tamara na swoim blogu. Macademian Girl zauważyła również, że Joanna Jabłczyńska, która odpadła z programu, również często utrudniała wykonywanie zadań. Aktorka nie poradziła sobie z testem, czego efektem było jej zakończenie przygody z programem. Tym razem najgorzej rozwiązała go Joasia, która odpadła tym samym z programu. Cóż, Asia spisywała się w grze świetnie, nic więc dziwnego, że o mały włos, a nie znalazłaby się w finale. Chociaż wielokrotnie mieszała szyki i ściągała na siebie podejrzenia, walczyła jak każdy z nas i tak samo ciężko pracowała nad powiększeniem wspólnej puli....

Macademian Girl o przyjaźni w programie Agent
Newsy
Półfinał Agenta już dziś! Wiemy, co się stanie w programie! Kto jest agentem? Urbański, Antek czy Macademian Girl?
Półfinał Agenta już dziś! Wiemy, co się stanie w programie! Kto jest agentem? Urbański, Antek czy Macademian Girl?

Nadszedł czas na półfinał programu „Agent. Gwiazdy”! W dwunastym odcinku zaledwie 3 uczestników stanie przed kolejnymi wyzwaniami. Tym razem Agent będzie deptał po piętach bardziej niż kiedykolwiek… W show zostali tylko: Antek Królikowski , Macademian Girl i Hubert Urbański . Kto jest Agentem? Pierwsza konkurencja odbędzie się na przedmieściach Johannesburga. Uczestnicy będą mieli za zadanie odmierzyć 70 metrów krokami, odmierzyć 7 minut oraz odmierzyć 7-kilogramowy worek z piaskiem. Najwięcej zyska ten, który będzie najbliżej prawdy, ponieważ… w kolejnej konkurencji tylko jedna osoba nie otrzyma dodatkowego obciążenia podczas gry miejskiej!   Zobacz też:  Hubert Urbański jest Agentem w Agent-Gwiazdy. Jest dowód! Podczas drugiego zadania uczestnicy zostaną rozrzuceni w promieniu 3 km od miejsca docelowego, w którym będzie czekać na nich koperta z pieniędzmi. Każdy z nich otrzyma wskazówki oraz kopertę z pociętym zdjęciem przedstawiającym pomnik Nelsona Mandeli. To będzie ich cel! Na miejscu, na Nelson Mandela Square, w okolicy pomnika na warcie będzie stał chłopiec w mundurku skauta, który przekaże koperty pierwszemu uczestnikowi, który go zaczepi. Podczas ostatniej konkurencji półfinaliści wsiądą do pociągu w Pretorii. Spotkają tam osoby osoby, które będą zadawać im pytania na temat poprzednich konkurencji, uczestników, wydarzeń. Jeżeli odpowiedzą na wszystkie pytania poprawnie, otrzymają informację kto jest agentem. Na koniec wejdą do przedziału, gdzie w drewnianej skrzynce będą mogli odnaleźć kartkę z imieniem Agenta. Jeżeli odpowiedzi nie były poprawne znajdą tam inne imiona.   Kto jest agentem? Nocą uczestnicy spotkają się na peronie z Kingą. Wówczas pierwsza osoba dowie się, że źle typowała Agenta albo gorzej odpowiedziała na pytania aniżeli drugi uczestnik. Ta osoba przegrała. Dwie pozostałe...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner