Ostaszewska, Rosati, Czartoryska i Lesz na gali „Złote Kaczki”


Na galę rozdania Złotych Kaczek przybył tłum gwiazd, w którym nie zabrakło kilku bardzo dobrze ubranych aktorek i celebrytek. Tego wieczoru, jak przystało na galę, dominowała elegancja, a przybyłe panie najczęściej pokazywały się w szykownych sukniach do ziemi.

Weronika Rosati była jedyną gwiazdą, która postawiła na krótką sukienkę. Piękna aktorka swoją białą kreacją idealnie podkreśliła świetną figurę, a jako dodatek posłużyła jej ulubiona biżuteria, czyli obowiązkowy naszyjnik z krzyżem i bransoletki. Rosati prezentowała się nienagannie.

Reszta (Ewa Gawryluk, Maja Ostaszewska, Natalia Lesz, Grażyna Torbicka, Anna Czartoryska) zdecydowała się na długość maxi. Ciekawą kreacją była rozkloszowana sukienka Anny Czartoryskiej. Aktorka w tym klasycznym projekcie wyglądała stylowo i szlachetnie.

Natalia Lesz tym razem pozowała w pudrowej sukni z głębokim wcięciem. Seksowny look podkreśliła ciemnym makijażem oczu i zaczesanymi do tyłu włosami. Była zdecydowanie jedną z najlepiej ubranych gwiazd tego wieczoru.

Tak gwiazdy prezentowały się na gali „Złote Kaczki”:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04