Plebiscyt 10 lat Party - Osobowość 10-lecia

Królują w kolorowych magazynach, tabloidach, poważnych gazetach, w radiu, telewizji, wreszcie na Instagramie i Facebooku. Który z ludzi mediów ma największy wpływ na nasz sposób postrzegania świata? Czyje opinie szanujecie najbardziej? Kto robi najlepsze show w kraju? Wyniki plebiscytu zostały ogłoszone na Wielkiej Gali z okazji 10-lecia magazynu "Party"! 

Głosowanie trwało do 10 września! Oto one:

 

 

Party plebiscyt
Party.pl

Martyna Wojciechowska
Jedna z najjaśniejszych gwiazd TVN, gdzie już od ośmiu sezonów można oglądać jej program „Kobieta na krańcu świata” (śledzi go przez ten czas średnio 1,5 mln widzów). W styczniu tego roku została dyrektor kanału podróżniczego TVN, Travel Channel.

Szymon Majewski
Najpierw podziwialiśmy jego talent komiczny w programach „Mamy Cię!” i „Szymon Majewski Show” w TVN, a teraz w show „Nie mam pytań” i satyrycznym „Nieporadniku małżeńskim” w Radiu ZET. Satyryk, showman i aktor w jednym. Czy będzie waszym faworytem?

Dorota Wellman & Marcin Prokop
Nasi równolatkowie – od 10 lat są popularną parą prowadzących „Dzień dobry TVN” i przyciągają przed ekrany półmilionową widownię. Dowcipni, elokwentni, wyluzowani, zaskakujący – jednym słowem: niepowtarzalni!

Krzysztof Ibisz
Polski Benjamin Button – im starszy, tym młodziej wygląda. W telewizji Polsat prowadzi wszystkie imprezy stacji i „Taniec z gwiazdami”. Zawsze perfekcyjny, błyskotliwy i idealnie przygotowany, jest od lat wzorem prezentera. Czy to docenicie?

Karolina Korwin Piotrowska
Gospodyni „Magla towarzyskiego” w TVN Style, znana z ciętego języka, ostrych opinii i bezwzględności w swoich ocenach show-biznesu i jego gwiazd. Uznaniem cieszą się też pisane przez nią książki. Czy pokona konkurentów?

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą!

Karolina Korwin Piotrowska
Karolina Korwin Piotrowska
ONS
Dorota Wellman & Marcin Prokop
Dorota Wellman, Marcin Prokop
ONS
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
ONS
Szymon Majewski
Szymon Majewski
EastNews
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz z czapką mikołajką
Polsat
Więcej na temat Plebiscyt 10 lat Party
Wyniki plebiscytu:
Karolina Korwin Piotrowska...
Dorota Wellman & Marcin Prokop...
Martyna Wojciechowska...
Szymon Majewski...
Krzysztof Ibisz...