Oskarowe odcienie czerwieni

Były odcienie kobaltu, głębokiej zieleni, delikatnego różu. Przez ostatni sezon na każdej dużej gali panie pojawiały się w bieli. Jednak Oscary potrzebują bardziej wymownej oprawy i na tegorocznej imprezie pani postanowiły olśnić kreacjami w odcieniach intensywnej czerwieni.

Natalie Portman wystąpiła w przepięknej sukni w głębokim odcieniu czerwieni w czarne groszki. Suknia szczególnie wyjątkowa, bo pochodzi z 1954 i wyszła z pod rąk Christiana Diora. Vintagowy look dopełniała kolia i kolczyki z brylantami. Twarz perfum Miss Cherie zaprezentowała się z wyjątkową klasą.

Sukienkę z modną wciąż baskinką w koralowym odcieniu wybrała Michelle Williams. Sukienka w stylu lat. 50 z licznymi drapowaniami i zakładkami zaprojektował dom mody Louis Vuitton. Stylizacja aktorki to doskonałe połączenie stylu vintage z nowoczesnością.

Jane Seymour wybrała cekinową sukienkę w głębokim, nieco winnym odcieniu. Jednak największe wrażenie zrobiła na nas Emma Stone w sukience Giambattisty Valli w rubinowym odcieniu.

Jak widać odcienie czerwieni to wciąż gwarancja, by nie pozostać niezauważonym na czerwonym dywanie. Bogactwo odcieni tego koloru sprawi, że bez względu na typ urody, każda z pań znajdzie coś dla siebie.

kj

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08