East News

W nocy z 24 na 25 lutego dowiemy się, kto według Akademii zasłużył na Oscara. Przypomnijmy, że w tym roku polski film "Zimna wojna" również zawalczy o to prestiżowe wyróżnienie. Obraz Pawła Pawlikowskiego jest nominowany w aż trzech kategoriach: najlepszy reżyser, najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia. Okazuje się jednak, że jeśli "Zimna wojna" nie zdobędzie Oscara, jego twórcy i tak otrzymają wartościowe nagrody. 

Oscary 2019: prezenty dla wszystkich nominowanych

Co roku wszyscy nominowani do Oscara otrzymują torby z prezentami, które noszą nazwę "Wszyscy jesteśmy zwycięzcami". Zawsze wzbudzają one sporo emocji. Wszystko przez wartość tych podarunków. Ta magiczna torba co roku skrywa w sobie naprawdę kosztowne prezenty. Zagraniczne media ustaliły, co wszyscy nominowani znajdą w nich w tym roku. Okazuje się, że wartość tych prezentów sięga 100 tysięcy dolarów!

W tegorocznych torbach nominowani znajdą między innymi bilet na luksusowy rejs niewielkim jachtem do jednego z wybranych miejsc, 10 prywatnych sesji treningowych u trenera gwiazd Alexisa Seletzky'ego, kurację odmładzającą z medyczną marihuaną, czy też tydzień all-inclusive dla dwóch osób w spa w Kalifornii. Oprócz tego paczka będzie wypełniona ekskluzywnymi słodyczami, biżuterią, kosmetykami i ubraniami. Nominowani znajdą tam nawet... przepychacz do toalety w kształcie emotki kupy. 

Gdzie oglądać Oscary 2019?

Przypominamy, że polscy widzowie będą mogli obejrzeć tegoroczną galę rozdania Oscarów w odkodowanym paśmie Canal+. Już o 23:30 rozpocznie się specjalny wieczór oscarowy, który potrwa aż do 5 rano. 

"Zimna wojna" otrzyma w tym roku Oscara?

Zimna Wojna z nominacjami do Oscara
EastNews

Trzymamy za nich kciuki!

Oscary
eastnews

Zobacz także: Queen wystąpi podczas 91. gali rozdania Oscarów! Wyśpiewają statuetkę dla filmu o Freddiem Mercurym?

Więcej na temat Oscary