Oscar Minge broni Ewy Minge
ONS

Syn Minge broni honoru matki jak lew. W jego oświadczeniu nie zabrakło przekleństw i wyzwisk

Oscar Minge broni Ewy Minge
ONS

Operacje plastyczne Ewy Minge to temat, który od lat wzbudza wiele kontrowersji. Wszystko przez to, że projektantka ma bardzo oryginalną urodę, którą - jak twierdzi - zawdzięcza tatarskim korzeniom. Przypomnijmy: Minge ma tatarskie korzenie. Widać?

Rok temu wybuchła głośna afera związana z wyglądem designerki. W jednym z odcinków programu Agnieszki Szulim chirurg opowiedział o tym, jakim rzekomym zabiegom poddała się Minge. Sprawa swój finał miała w sądzie. Ewa proces wygrała, ale emocje po całym zajściu jeszcze nie opadły. Głos sprawie zabrał syn projektantki, Oscar Minge, który w dosadnych słowach wypowiedział się w sprawie pomówień dotyczących matki:

Wiecie jaki jest problem? Wszystkim wydaje się że osoby znane mają jakiś specjalny pancerz czy próg tolerancji. Otóż nie. Wszyscy odczuwamy tak samo. Kobietę ma prawo tak zwyczajnie po ludzku boleć że jakiś siurek pozwala sobie robić na niej przelot, że przez lata redaktorzyny portali zadowalających potrzebe polaczkowatego "zajeżdzania" pozwalaly sobie na potwarz w jej kierunku.Zastanówcie się co czulibyście gdyby ktoś na każdym kroku starał się Wam dopierdolić, mimo osiąganych sukcesów (co jest sprawą drugorzędną), ale przede wszystkim mimo tego że jesteście dobrymi ludźmi - najlepszymi jakich znam. - (pis. oryginalna)


Nie zabrakło też gorzkich słów w kierunku dziennikarzy. Oscar wyznaje, że gdyby sytuacja miała miejsce w jego obecności posunąłby się nawet do rękoczynów:

Niestety te konowały i pozbawione empatii karykaturki zasłaniają się szklanym ekranem i wyświechtaną wolnością słowa - bo przecież łatwo się domyślić co by się stało gdyby ktoś odważył się na to, chociażby w mojej obecności. Wypierdoliłbym zęby i skierował do chirurga plastycznego z NFZ (pardon my french). Proponuje zastanowić się co czuje syn, czy jakakolwiek bliska osoba - kiedy obrażają kogoś kogo kocha a nie może nic z tym zrobić bo w tym pojebanym kraju można opluć i zniszczyć każdego. Sram na taką wolność słowa i na opinie ludzi którzy nasze życie znają z domysłów przeciętnych umysłów. Pozdrawiam porannie.- (pis. oryginalna)


Jego emocjonalny wpis na Facebooku skomentowała także sama zainteresowana, Ewa Minge:

Zeby zrozumieć trzeba przezyć,zeby wiedzieć jak to jest trzeba ukleknąć z bólu i nie przespać setek nocy. Niestety szukanie empatii jest bezcelowe,bo ci ktorych ten radosny proceder twórczy dotyczy karmià się cudzym bólem,klęską....a boli ich cudze szczęście. Ma to swoj kącik w psychiatrii ....i tylko im współczuć.bo los ZAWSZE zapłaci tak za dobre jak i za złe. -(pis. oryginalna)


Podkreśla też, że osoby medialne często chcą stanowić przykład tego, jak ciężką pracą można daleko zajść, ale w dzisiejszym świecie nie to jest najważniejsze:

Osoba mecialna moze dac więcej jak Wam sie wydaje i niekoniecznie w przedziale satyry i komizmu wątpliwego. Moze byc przykladem, zachętą, dowodem na to,ze mozna zrealizować najbardziej nierealne marzenia. Wystarczy zamiast pytać ją jak zoperowała twarz zapytać jak konstruowała drogę po sukces. Jak nie poddała się wchodząc na szczyt swoich marzeń.....misja wartości a nie gówna i popłuczyn. Fakty są takie,ze to Wy.... czytelnicy generujecie przedział zainteresowań. Okazuje siè,zecspołeczeństwo interesuje plotka rynsztokowa a nie fakty ekonomiczne. Niestety pan redaktor pisze to za co mu zapłacą. Wszystkie pieniążki za niszczenie ludzi trafiają do kieszeni jednostki,ktora stoi za medialnym imperium. Nic dla kraju,nic dla poprawy ojczyzny. Wszystko na czerwone ferrari. - (pis. oryginalna)


Zgadzacie się?

Zobacz: Ewa Minge wygrała proces z chirurgiem. Zaważyła jedna rzecz
 

Ewa Minge na wernisażu kalendarza Virako 2015 autorstwa Andrzeja Pągowskiego 

Perfekcyjna twarz Minge:

Więcej na temat Ewa Minge Oskar Minge
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39