Agnieszka Orzechowska reklamuje seks kamery

Wulgarna Orzechowska reklamuje... seks-kamerki (18+)

Agnieszka Orzechowska reklamuje seks kamery

Agnieszka Orzechowska, która w show-biznesie zaistniała dzięki upodobnianiu się do Angeliny Jolie, próbowała udowodnić, że jest gotowa zapisać się w historii polskiego filmu i muzyki. Bezskutecznie. Mimo serii porażek, celebrytka co jakiś czas rozpaczliwie próbuje o sobie przypomnieć. W planach miała napisanie autobiografii, ale chyba (oby!) wycofała się z tego pomysłu. Stwierdziła, że szybciej i łatwiej będzie przefarbować włosy na blond.

Zobacz: Angelina zrobiła się na Pamelę

Zmiana koloru włosów opłaciła się Orzechowskiej. Jej potencjał dostrzegł właściciel strony internetowej z seks-kamerkami. Celebrytka wystąpiła w reklamówce witryny, gdzie po raz kolejny bez skrępowania pokazała swoje ciało.

W filmiku jaki można znaleźć w sieci, "Angie" m.in. wije się na łóżku ubrana w skąpą bieliznę, wykonuje dwuznaczne gesty oraz przegryza rajstopy. Wszystko okraszone jest ostrą klubową muzyką w językach angielskim, francuskim i rosyjskim. Orzechowska kusi swoim kwadratowym angielskim i pozdrawia użytkowników serwisu dla dorosłych.

Zobaczcie sukces życia polskiej Angeliny. Mamy nadzieję, że w końcu znalazła branżę, w której zdoła zaistnieć i zrobić karierę. Dodajmy, że międzynarodową karierę.

Ps. Oglądacie na własną odpowiedzialność.

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37