Opinie o escape roomie w Koszalinie

Opinie o escape roomie w Koszalinie zwiastowały tragedię?! "Miejsce zimne i śmierdzące gazem"

Opinie o escape roomie w Koszalinie

 

W pożarze jednego z escape roomów w Koszalinie zginęło pięć młodych dziewczyn w wieku 15 lat. Wybrały się tam, aby świętować urodziny jednej z nich. Jak podaje prokuratora, bezpośrednią przyczyną było rozszczelnienie butli gazowej. Sekcja zwłok wykazała zaś, że ofiary zmarły w wyniku zatrucia tlenkiem węgla. Powołana komisja śledcza dokładnie bada wszelkie szczegóły. W sieci zaś krążą niepochlebne recenzje na temat tego miejsca. Według relacji internautów już wcześniej dało się tam wyczuć ulatnaijący gaz. Czy to oznacza, że tej tragedii można było uniknąć?


Strona escape roomu w Koszalinie, w którym doszło do tej niewyobrażalnej tragedii, zniknęła z Facebooka. W sieci łatwo jednak znaleźć złe opinie o tym miejscu. Wskazują na to, że nie było tam bezpiecznie.

Byliśmy tam tydzień temu. Escape room był zimny, brudny, zniszczony, dogrzewany piecykiem gazowym. Standard pokoi (byliśmy w 2 pod rząd) na bardzo niskim poziomie. Jak zobaczyłam ten piecyk w 1 z pokoi, przeszła mi przez głowę myśl, że to niebezpiecze. Tym bardziej w takich spartańskich warunkach. Wspomnę jeszcze o toalecie (brak wody i światła - paliły się świeczki, wodę trzeba było spłukać wiaderkiem, a ręce "umyć" chusteczką nawilżaną). Podobno to wina właścicielki budynku, która, cytuję ' boi się przymrozków i zakręca wodę'. Kpina" - napisała jedna z klientek na Facebooku, którą cytuje Fakt.pl

 

Tydzień przed pożarem pojawiła się również taka opinia:


Miejsce zimne i śmierdzące gazem ponieważ garaż, który udaje pokój jest ogrzewany piecykiem gazowym na butlę. Pani jedna jak i druga niesympatyczna oczywiście delikatnie mówiąc. Brak miejsca na oczekiwanie na dziecko. Atrakcja nie jest godna polecenia 

W związku z tragedią z Koszalinie zapowiedziano w całej Polsce kontrole. Według danych straży pożarnej w całej Polsce jest około tysiąca escape roomów. 

 

Prezydent Koszalina ogłosił niedzielę dniem żałoby. 

 

Zobacz: Znane są przyczyny pożaru w escape roomie. Wnioski strażaków porażają. Tej tragedii można było uniknąć?

Opinie o escape roomie w Koszalinie

East News

Więcej na temat policja pożar w escape room
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40