Małgorzata Rozenek powiększyła usta
ONS

Tabloid przyłapał Rozenek na poprawianiu urody. Perfekcyjna zrobiła to dla Radka?

Małgorzata Rozenek powiększyła usta
ONS

Małgorzata Rozenek od czasu związania się z Radosławem Majdanem kipi seksapilem, a dobry humor jej nie opuszcza. Gwiazda do tej pory niewiele mówiła o swojej relacji z byłym piłkarzem, ale podczas konferencji TVN-u na moment puściła hamulce i sprostowała w rozmowie z nami kilka plotek. Przypomnijmy: Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam dużo smaczków

Wszystko wskazuje na to, że teraz Małgorzata będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi doniesieniami. "Super Express" przyłapał ją bowiem, gdy wychodziła z jednego z popularnych gabinetów medycyny estetycznej z wyraźnie większymi ustami. Tabloid nie ma wątpliwości - Rozenek powiększyła usta z myślą o ukochanym, który zresztą odebrał ją po domniemanym zabiegu. Narracja gazety tradycyjnie już jest bardzo kolorowa i nieco dramatyczna.
 

Małgosia postanowiła jeszcze poprawić swoją zachwycającą urodę. Prowadząca program TVN "Perfekcyjna Pani Domu" odwiedziła jedną z klinik piękności w centrum Warszawy. Postawiła na powiększenie ust, by były pełniejsze, ponętniejsze... Zabieg wcale nie jest bezbolesny. Robi się go z miejscowym znieczuleniem, ale i tak czuć każde ukłucie igłą i wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Ale czego nie robi się z miłości. Poza tym dla samego efektu warto pocierpieć - czytamy w "Super Expressie".


Myślicie, że rzeczywiście zdecydowałaby się na jakieś poprawki?

Zobacz: Rozenek i Majdan mieszkają już razem. W nagrodę zrobili sobie drogi prezent

Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48