Magda Gessler w białej sukience

Co poprawiły sobie nasze gwiazdy u doktora Krzysztofa Gojdzia? Będziecie zaskoczeni!

Magda Gessler w białej sukience

Oto nowa twarz w polskiem shw-biznesie! Krzysztof Gojdź to lekarz, który zrobił w Polsce małą rewolucję. Jeszcze niedawno nikt nie przyznawał się do tego, że korzysta z usług lekarza medycyny estetycznej. Niektóre nasze gwiazdy twierdziły, że są piękne, bo stosują krem za 5 złotych i piją dużo wody, albo stosują dietę, która zmienia rysy. A teraz sympatię do lekarza okazują m.in. Agata Młynarska, Kora, Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Joanna Krupa i Magda Mielcarz.

W Polsce to trochę temat tabu. Na Manhattanie, gdzie mieszkałem przez pięć lat, nikt nie wstydzi się korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, kobiety wręcz się tym chwalą. Przyjechałem do Warszawy ponad dwa lata temu i od tego momentu przy każdej okazji podkreślam, że to żaden wstyd dbać o siebie.  Wszystko jest dla ludzi. Choć trzeba zachować umiar - mówi magazynowi "Flesz" Krzysztof Gojdź.

Które gwiazdy chodzą do Krzysztofa Gojdzia? 

Dwa lata temu, kiedy przyjechał do Polski i otworzył tu swoją klinikę, to choć miał bardzo dużo popularnych klientów, na bankietach gwiazdy wstydziły się do niego podejść. Bały się, że zostaną z nim sfotografowane i wyda się, że coś majstrują przy swoich twarzach. Ale teraz się to zmieniło. Klientkami Krzysztofa Gojdzia są niesamowite kobiety. Pierwsza do wizyt u Gojdzia przyznała się Kora.

Kora trafiła do Holistic Clinic w trudnym okresie, zapadła na poważną chorobę. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej miały a zadanie głównie rewitalizować jej skórę po ciężkiej terapii - zdradza magazynowi "Flesz" Krzysztof Gojdź.

 

Kolejną gwiazdą, która głośno pochwaliła umiejętności Gojdzia, była Agata Młynarska.

Podziwiam ją, bo jako pierwsza miała odwagę powiedzieć, że zrobiła botoks, laser i mezoterapię. Nie przejmowała się hejterami. Nie ściemniała, że w wieku 50 lat wygląda wspaniale bez zabiegów -  mówi nam lekarz.

Magda Gessler nazywa Gojdzia wielkim przyjacielem i uwielbia go ponoć za poczucie humoru. Oprócz niej na liście wielbicielek są też: Joanna Krupa i Magdalena Mielcarz. Mogłyby chodzić do najlepszych lekarzy w Los Angeles, a jednak wybierają Krzyśka. Nawet sama Małgosia Kożuchowska na okładce nowej książki "Zatrzymać czas" napisała, że ceni Gojdzia za empatię. Co na to lekarz?

Nauczyłem się myśleć jak kobieta. Potrafię wczuć się w kobiecą psychikę, rozumiem wasze potrzeby. Małgosia przyszła do mnie w specyficznym momencie życia. Właśnie urodziła synka i była pod obstrzałem paparazzi, wszyscy głośno komentowali jej wygląd. Moim zdaniem ona jest wspaniała. Mimo zapracowania udało jej się błyskawicznie, w ciągu kilku miesięcy, wrócić do formy - mówi Gojdź.

A jakim zabiegom poddał się sam Krzysztof Gojdź?

Doktor nie ma problemów z przyznaniem, się, jakim zabiegom sam się poddaje. Twierdzi, że właściwie wypróbował na sobie wszystko.

Brzuch – liposukcja. Twarz – laser. Do tego botoks, żeby wygładzić zmarszczki. Ale odrobina. Spójrz na moje czoło – jest ruch, mam mimikę. Trochę też wstrzyknąłem sobie wypełniaczy, bo lekko opadały mi policzki. Skorygowałem także garbek na nosie. Nie operowałem go, bo podoba mi się taki charakterystyczny - zdradza.

Co Wy na to? Rezerwujecie już wizytę u Gojdzia?

 

Krzysztof Gojdź, Katarzyna Warnke na premierze książki "Zatrzymać czas"

Krzysztof Gojdź, Katarzyna Warnke
ONS

Krzysztof Gojdź i Kora

Krzysztof Gojdź program w TVN Style

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09