Maja Kapłon zbiera na operację kręgosłupa
Instagram
Newsy

Wspaniała wiadomość dla fanów Mai Kapłon! Chodzi o operację za 5 milionów złotych

Wspaniała wiadomość dla fanów Mai Kapłon! Chodzi o operację za 5 milionów złotych

Maja Kapłon przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość! Okazuje się, że szpital w USA wycenił koszty operacji, na którą już od kilku miesięcy internauci zbierali pieniądze. Uczestniczka ósmej edycji "The Voice of Poland" nagrała krótkie i bardzo wzruszające nagranie, na którym przyznała, że udało się zebrać wystarczającą sumę na jej operację! W długim wpisie na Facebooku zdradziła, że koszty jej leczenia spadły o połowę. Musicie zobaczyć, co dokładnie napisała Maja Kapłon. Na taką wiadomość czekali wszyscy! 

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska rozpłakała się oceniając jednego z uczestników!

Maja Kapłon przejdzie operację w USA

Maja Kapłon od dziecka ma poważne problemy z kręgosłupem. Niestety, jakiś czas temu okazało się, że stan wokalistki gwałtownie się pogorszył - stalowy pręt, który podtrzymywał jej kręgosłup, pękł. Pomóc może jej jedynie specjalna operacja w USA. Niestety, koszt takiego zabiegu wyceniono na 5 mln złotych. Maja Kapłon poprosiła o wsparcie swoich fanów. Ostatnio artystka przyznała, że lekarze wyznaczyli już datę operacji, która ma się odbyć 14 lutego. Niestety, w chwili kiedy finalistka "The Voice of Poland" przekazywała wiadomość o operacji, wiadomo było, że wciąż nie udało się zebrać całej kwoty czyli 5 mln złotych. 

Teraz Maja Kapłon przekazała cudowną wiadomość! Okazuje się, że szpital przekazał jej nową wycenę operacji której koszt... został obniżony o połowę!

KOCHANI, SZPITAL WYCENIŁ OPERACJĘ! Kwota spadła o połowę! Nie mam słów! To wszystko dzięki Wam! Uwierzyliście we mnie, daliście mi swoje serca na dłoni! Naprawdę kocham ludzi, nie wiem jeszcze co się dzieje... 😭😭😭😭😭😭
Lekarz oraz szpital po długotrwałej analizie dokumentów, RTG, TM oraz 96 stronnej historii mojej choroby, stworzyli wstępny plan operacji. W oparciu o niego dostałam właśnie tę wycenę. Wiem też, że dojdą do tego wszelkie koszta po operacji typu ~ konsultacje na miejscu ~ badania ~ rehabilitacja po. Dojdą też koszta na miejscu ~ kwatera i wyżywienie ~ loty. Dlatego nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy to co już jest wystarczy, choć mam taką nadzieję! Kochani ale najważniejsze, że jest NA OPERACJĘ I OPIEKĘ SZPITALNĄ I MOGĘ JUŻ TAM LECIEĆ! Modlę się teraz, aby wszystko się udało, wierzę, że tak będzie‼️‼️‼️‼️‼️‼️- Maja Kapłon poinformowała na Facebooku.

Według informacji opublikowanej na stronie siepomaga.pl internauci zebrali już dokładnie 2 894 677,72 zł! Maja Kapłon w swoim najnowszym wpisie na Facebooku podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że wkrótce będzie mogła przejść operację kręgosłupa. Okazuje się, że wśród osób, które pomogły Mai jest tata jednej z uczestniczek najnowszej edycji "The Voice Kids"!

Dziękuje tacie Natalii Kawalec (Natalia jest uczestniczką tej edycji The Voice Kids TVP - Rafał Kawalec to człowiek, który osobiście pojechał prosić Lenkę o operację dla mnie i wycenę. Voice pomaga Voice, a Natalce życzę zwycięstwa i wielkiej kariery, bo ma wielkie serce, a jej rodzina stała się moją rodziną! ❤️
Co do rodziny - muszę wspomnieć jeszcze, że gdyby nie masa osób zaangażowanych w zbiórkę, których nie jestem w stanie zliczyć - to by się nie udało! Joanna Cieśniewska, wraz z ekipą prowadzącą licytacje, FP Ratujemy Maję Kapłon, moja Gmina Teresin, jak i gminy z całej polski, organizatorzy wszystkich koncertów, kiermaszów, zbiórek, artyści występujący na wszelkich koncertach przez ostatnie miesiące, ludzie, którzy mnie odwiedzali, pisali i wspierali nie tylko wpłatami, ale i pięknymi słowami. DZIĘKUJE BOGU, ŻE SŁUCHAŁ MOICH MODLITW, KIEDY PROSIŁAM O SIŁĘ I UŚMIECH, naprawdę mnie słuchał👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 - napisała Maja.

Zobaczcie cały wpis i nagranie opublikowane przez Maję Kapłon! 

Zobacz także: Dramatyczny apel gwiazdy The Voice of Poland! "Pomóżcie! Nie chcę przestać oddychać"

Maja Kapłon przekazała fanom wspaniałą wiadomość.

Wokalistka przejdzie operację w USA.

Maja Kapłon
Instagram

Zobacz także
Maja Kapłon zbiera na operację kręgosłupa

Maja Kapłon przejdzie operację kręgosłupa! Wzruszające nagranie gwiazdy "The Voice of Poland"! 

Maja Kapłon zbiera na operację kręgosłupa

Maja Kapłon czeka na poważną operację kręgosłupa. Finalistka "The Voice of Poland" apeluje o pomoc!

 

Artyści zaśpiewają dla Mai Kapłon
Newsy
Gwiazdy zagrają dla chorej Mai Kapłon! Brakuje jeszcze ponad 2,5 mln złotych na operację
Gwiazdy zagrają dla chorej Mai Kapłon! Brakuje jeszcze ponad 2,5 mln złotych na operację

Roksana Węgiel, Natalia Zastępa, Marcin Sójka, Tomson i Baron, Michał Szpak, Marta Gałuszewska, Maria Sadowska, Anika Dąbrowska, Zuza Jabłońska i wiele innych gwiazd zagra na specjalnym koncercie w warszawskim klubie Stodoła! Zysk z biletów zostanie przekazany na rzecz chorej Mai Kapłon - uczestniczki "The Voice of Poland", która czeka na bardzo kosztowną operację kręgosłupa. Brakuje ponad 2,5 mln złotych (zbiórka - tutaj ). Szczegóły koncertu - w linku oraz w naszym materiale. Zobacz także:   Dramatyczny apel gwiazdy The Voice of Poland! "Pomóżcie! Nie chcę przestać oddychać"

Maja Kapłon zbiera na operację kręgosłupa
Instagram
Newsy
Maja Kapłon przejdzie operację kręgosłupa! Wzruszające nagranie gwiazdy "The Voice of Poland"! 
Maja Kapłon przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość!

Maja Kapłon przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość! Okazuje się, że finalistka "The Voice of Poland" już wkrótce przejdzie operację kręgosłupa w Nowym Jorku! Maja Kapłon zdradziła, że lekarze wyznaczyli  termin operacji, której koszt wyceniono na 5 milionów złotych! Wokalistka, którą widzowie z pewnością pamiętają z muzycznego talent-show TVP od dziecka ma poważne problemy z kegosłupem. Niestety, kilka miesięcy temu jej stan gwałtownie się pogorszył- stalowy pręt, który podtrzymywał jej kręgosłup pękł. Okazalo się wówczas, że pomóc może jej jedynie bardzo kosztowna operacja w Nowym Jorku. Artystka rozpoczęła zbiórkę na leczenie, a w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie fanów i kolegów z "The Voice of Poland". Teraz Maja Kapłon nagrała wzruszające nagranie, na którym przyznaje, że data operacji została już wyznaczona! Maja Kapłon dziękuje za pomoc i wsparcie Maja Kapłon na swoim profilu na Instagramie opublikowała wzruszające nagranie, podczas którego podzieliła się radosną informacją. Artystka nie ukrywa wzruszenia mówiąc o operacji, na którą tak długo musiała czekać. Mam nadzieję, że siedzicie bo ta wiadomość zwali Was z nóg... 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Jestem jeszcze w szoku..... Nie dociera..... 🤯 Co najważniejsze pieniądze nie muszą być wpłacone od razu!!! Mamy jeszcze trochę czasu!!!! Leżę i płaczę ze szczęścia! 😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️- napisała pod nagraniem. (...) Lecieć muszę już za 2 tygodnie, przez 2 tygodnie będę mieć testing, badania i przygotują plan operacji w oparciu o początkowy, oraz obserwacje na żywo- dodała.  Przypominamy, że wciąż trwa zbiórka na operację Mai Kapłon. Z informacji, która pojawia się...

Maja Kapłon
Instagram
Newsy
Maja Kapłon już po drugiej operacji! W szpitalu odwiedził ją juror "The Voice of Poland"
Maja Kapłon opublikowała w sieci nowe nagranie i poruszający wpis, w którym podziękowała swoim fanom za wsparcie.

Maja Kapłon opublikowała w sieci nowe nagranie i poruszający wpis, w którym podziękowała swoim fanom za wsparcie. Wokalistka zdradziła przy okazji, jak się czuje i kto ją odwiedził po drugiej operacji. Okazuje się, że w szpitalu w USA, gdzie od kilku tygodni przebywa Maja Kapłon,  pojawił się juror "The Voice of Poland" - Kamil Bednarek! Zobaczcie sami! Maja Kapłon już po drugiej operacji Maja Kapłon od dzieciństwa miała poważne problemy z kręgosłupem. Niestety, kilka miesięcy temu okazało się, że stan wokalistki, która zdobyła popularność dzięki występom w "The Voice of Poland" pogorszył się. Stalowy pręt, który podtrzymywał jej kręgosłup, pękł i zagrażał jej życiu. Maja Kapłon dowiedziała się wówczas, że musi przejść bardzo kosztowną operację. Artystka poprosiła fanów o wsparcie, a w sieci ruszyła zbiórka pieniędzy. Pomoc okazały jej również gwiazdy "The Voice of Poland", które zorganizowały  specjalny koncert z którego dochód przeznaczyli właśnie na leczenie Mai. Dziś wiemy już, że dzięki wsparciu Maja mogła polecieć do USA, gdzie przeszła skomplikowane operacje. 6 marca odbyła się ostateczna operacja artystki! Już po drugiej operacji, szczęśliwa i żarcik się mnie trzyma. Odwiedził mnie Kamil Bednarek, dzięki mordko za wielką pomoc podczas zbiórki i ogólne wsparcie mentalne 🙏🏻 Kocham Was ludzie, wiecie? Dostałam piękną szansę od Boga, w której dopomogliście Wy. Spójrzcie w lustro - zobaczycie tam cudo tego świata ❤️ Czuje się jak nowa, pierwszy raz w życiU WIEM JAK TO JEST ODDYCHAĆ😭🤯💙 Wasza radosna May❤️- napisała na Facebooku. Maja Kapłon podziękowała wszystkim za pomoc i wsparcie, a internauci są zachwyceni widokiem uśmiechniętej wokalistki! -  Wspaniale, że...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner