Facebook

Ona urodziła się jako mężczyzna!

Facebook

Za nami pierwszy odcinek II serii "Top Model. Zostań modelką". Na fali popularności poprzedniej edycji i porażkach jej uczestniczek, oczekiwania względem kolejnej odsłony show są większe. Dlatego też przed jury trudne zadanie wybrania nie tylko ciekawych osobowości, ale też atrakcyjnych dziewczyn, które w modelingu będą miały do powiedzenia chociaż tyle, co Ania Piszczałka.


Na pewno uwagę widzów przyciągnie Michalina Manios. Na pierwszy rzut oka ładna, zgrabna dziewczyna. Jej życie napisało jednak niebanalny scenariusz, urodziła się jako hermafrodyta. Jak to w tego typu przypadkach bywa to lekarze zdecydowali o jej płci uznając ją za chłopca, Michała. Dziewczyna dopiero w wieku 18 lat mogła przejść serię zabiegów, które sprawiły że poczuła się sobą w swoim ciele. Awans Michaliny do kolejnego etapu był chyba oczywistością. Oprócz delikatnej urody wykazała się też sporym poczuciem humoru i inteligencją.


- To jest lekacja dla naszego kraju - skomentował zachwycony uczestniczką Marcin Tyszka.


Czy przykład Michaliny przełamie pewne stereotypowe myślenie na temat hermafrodytyzmu i transseksualizmu wśród Polaków? Oby tak było...


chimera

Więcej na temat Top Model Michalina Manios
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12