Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram

Oliwia z "Love Island" jednak tęskni za Maćkiem? "Jeszcze sobie nie radzę"

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram

Oliwia i Maciek z "Love Island" stworzyli zgraną parę, jednak ich związek był niezwykle burzliwy i po zakończeniu programu szybko się skończył. Często pomiędzy tą dwójką dochodziło do konfliktów. Oliwia oskarżyła nawet byłego partnera o uporczywe nękanie i znęcanie się psychiczne. Chociaż od ich rozstania minęło już trochę czasu, to wygląda na to, że gwiazda "Love Island" nie poradziła sobie jeszcze do końca z rozstaniem. Co dokładnie wyznała?

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" oskarża Macieja o znęcanie psychiczne! Sprawą zajmie się policja!

Oliwia z "Love Island" tęskni za Maćkiem?

Relacja Oliwii i Macieja z "Love Island" była przepełniona konfliktami. Niestety, ich związek także zakończył się w burzliwej atmosferze. Była partnerka Macieja opublikowała nawet specjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że były chłopak znęcał się nad nią psychicznie. 

Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii.

Chociaż jak stwierdziła Oliwia, jej związek z Maćkiem był bardzo toksyczny, to wygląda na to, że w dalszym ciągu nie może zapomnieć o byłym partnerze. Ostatnio na swoim InstaStory gwiazda "Love Island" poprosiła fanów o zadawanie jej pytań. Jeden z obserwatorów postanowił dowiedzieć się, jak można zapomnieć o kimś, kto nie był wart miłości. Odpowiedź Oliwii była dość zaskakująca!

Nie wiem jak. Wiele z was prosi mnie o rady. Mówi, że jestem inspiracją, żeby wyjść z toksycznej relacji. Ja sama sobie jeszcze nie radzę. Dalej czasami tęsknię, dalej mnie boli. Ale dzięki pomocy lekarzy, przyjaciół i tego, że postanowiłam skupić się na tym, co chcę osiągnąć, widzę dużą poprawę - wyznała Oliwka.

Ponadto jeden z fanów uczestniczki "Love Island" zapytał, czy woli w życiu wybrać bogactwo czy miłość. Tutaj odpowiedź Oliwii była jednoznaczna. Przypomnijmy, że były partner zarzucił Oliwii, iż ma bogatego sponsora.

Zdecydowanie miłość. Byłam w związkach, w których mężczyźni mnie bardzo kochali i mogli mi dać "wszystko". Każdy z nich zakończyłam, bo nie byłam zakochana... Poza tym jedno nie wyklucza drugiego. Zawsze marzył mi się power couple związek. Dwoje ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i wzajemnie się wspierają, żeby to osiągnąć. Nie mam problemu być z mężczyzną, który jest biedny. Miałabym problem z mężczyzną, który czuje się z tym komfortowo - stwierdziła Oliwia. 

Miejmy nadzieję, że Oliwia już niedługo odnajdzie swoją prawdziwą miłość, a wszystkie problemy odejdą w niepamięć. Trzymamy kciuki!

Oliwia z "Love Island"
Instagram

Związek Oliwii i Maćka był bardzo burzliwy i po zakończeniu programu "Love Island" nie przetrwał długo

Oliwia i Maciek z Love Island
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08