Oliwia Misiak SugarDating Oliwia Misiak SugarDating Oliwia Misiak SugarDating Oliwia Misiak SugarDating Oliwia Misiak SugarDating
Oliwia Misiak SugarDating
Instagram
Wystąpiła w "Dzień Dobry TVN".
1/5
Oliwia Misiak SugarDating
Instagram

 

24-letnia Oliwia Misiak ma bardzo dużą odwagę. W reportażu dla DDTVN oraz w wywiadzie dla "Na temat" opowiedziała o swoim życiu. Jest tak zwaną SugarBaby, czyli dziewczyną do wynajęcia na SugarDating. Na czym to polega? Umawia się ze starszymi, bogatymi mężczyznami, podróżuje z nimi, jest damą do towarzystwa, a jeśli połączy ją z którymś z nich uczucie, w grę wchodzi też seks. Jednak Oliwia Misiak zastrzega, że nie czuje się prostytutką, bo nie dostaje pieniędzy za swoje towarzystwo. Nie ma comiesięcznej wypłaty. Po prostu mężczyźni sponsorują jej życie. Kiedy związek się kończy, zaczyna się kolejny, a Oliwia żyje na koszt mężczyzny, z którym w danym momencie się spotyka.

Jak to się zaczęło? Oliwia studiowała neofilologię na Uniwersytecie Jagielońskim, ale wyprowadziła się do Danii.

Oczywiście początki były trudne. Byłam spłukana finansowo, nie miałam przyjaciół, nie znałam języka. I wtedy poznałam o wiele starszego mężczyznę - powiedziała Misiak w "Na temat".

Bogatego i starszego pisarza-filozofa. Miał 53 lata.

Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wprowadziłam się do niego, potem on zaczął sponsorować moje życie. Drogie podróże, wyjazdy, restauracje - powiedziała w DDTVN Oliwia.

 

Jednak związek się skończył. Bo?

Potem ten mężczyzna wyrzucił mnie na bruk, ponieważ się od niego uzależniłam. Uzależniłam się od niego finansowo i mentalnie, nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Czuł to i mnie wyrzucił. Powiedział, że muszę sama odpowiadać za swoje życie, znaleźć przyjaciół, pracę i zarabiać pieniądze.

Co było dalej? Jak żyje Oliwia? Dziewczyna jest dumna z tego, jak poukładała swoje życie. Więcej znajdziecie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Gen zdrady istnieje, występuje jednak tylko u kobiet

2/5
Oliwia Misiak SugarDating
Instagram

Po tym jak porzucił ją mężczyzna, usamodzielniła się.

Przez pierwsze miesiące pracowałam na bardzo niskich pozycjach. Później zatrudniłam się w zakładzie kosmetycznym, finansowo byłam już zupełnie niezależna. Spotykałam się oczywiście z różnymi mężczyznami - powiedziała w "Na temat" Oliwia.

Jednak pracę straciła i wtedy zarejestrowała się na portalu z randkami z bogatymi mężczyznami. 

Straciłam pracę i zarejestrowałam się na SugarDate.

Pierwsze randki nie były udane, bo mężczyźni głównie chcieli uprawiać seks. A Oliwii zależało na poznawaniu ciekawych miejsc i podróżowaniu. Nie oczekiwała pieniędzy za spotykanie się. 

Po kilku miesiącach poznałam mężczyznę, Szweda, który mieszkał w Szwajcarii. Spotkaliśmy się w Kopenhadze i zaiskrzyło. Zrozumiał mnie, wiedział, czego chcę, bo wcześniej był z takimi kobietami. Może umówiliśmy się ze dwa-trzy razy i on od razu wysłał mi bilet do Genewy. Powiedział, żebym przylatywała, że chce spędzić ze mną czas. A że straciłam tę pracę i nie zajmowałam się niczym innym, to dla mnie była świetna propozycja. Tak naprawdę najlepsza, jaka wtedy mogła się pojawić - mówi Oliwia w "Na temat".

3/5
Oliwia Misiak SugarDating
Instagram

Oliwia uniezależniła się finansowo. Miała 5 związków, które trwały około 6 miesięcy z różnymi bogatymi i starszymi partnerami, z którymi dużo podróżowała. Teraz zeszła się z pierwszym partnerem z Danii. Są w tak zwanym otwartym związku. 

Ja nadal spotykam się z innymi, starszymi partnerami, a on jeżeli chce, może spotykać się z innymi partnerkami. Jesteśmy ze sobą blisko, a jednocześnie możemy poznawać innych ludzi - powiedziała w DDTVN Oliwia Misiak. 

Mateusz Hładki, który zrobił z reportaż o Oliwii, zapytał jej, czy nie czuje się jak "luksusowa prostytutka".

Ja nie oferuję siebie mężczyznom. Ja oferuję swoje towarzystwo, spędzanie czasu ze mną. Nigdy nie dostaję pieniędzy za bycie ich partnerką. W większości przypadków nie chodzimy do łóżka. Jestem świetnym towarzystwem na kolację czy aby pokazać się wśród ich znajomych. Tylko wtedy, kiedy czujemy ze sobą głęboką więź i głębokie uczucia, wtedy oczywiście pojawia się kwestia pójścia do łóżka - odpowiedziała mu Oliwia.

4/5
Oliwia Misiak SugarDating
Instagram

 

Jak znajduje się mężczyznę na sponsoring?

Na portalach społecznościowych. Mnie interesują mężczyźni interesujący, którzy pokażą mi świat swoimi oczyma. Podróżowanie do różnych zakątków świata, poznawanie ludzi z wyższych sfer, od których mogę się wiele nauczyć - powiedziała Oliwia. 

Kim są ci mężczyźni?

Zwykle rozwodnicy, którzy mają dorosłe dzieci. Czasem starzy kawalerowie, którzy szukają młodych kobiet do spędzenia z nimi miło czasu.

5/5
Oliwia Misiak SugarDating
Instagram

Jak Oliwia Misiak zarabia na siebie?

Prowadzi blog i udziela rad, jak poznać bogatego faceta. Czy spotyka się z krytyką?

Oczywiście spotkałam się z wielkim hejtem, sporo osób z mojego otoczenia nie akceptuje mojej kariery jako SugarBaby. Ale mnie to nie przeszkadza i spotykam inne osoby, które akceptują mój tryb życia.

Czy chciałaby kiedyś umówić się z chłopakiem w jej wieku i być z nim w związku?

Jestem zainteresowana tylko starszymi mężczyznami, którzy mają duże doświadczenie i wiedzą, czego chcą w życiu - powiedziała w DDTVN.

Więcej na temat randki