Oliwia Bieniuk w stylizacji na wiosnę 2020
Instagram

Oliwia Bieniuk zdradziła, czy ma chłopaka. To pierwsze takie wyznanie!

Oliwia Bieniuk w stylizacji na wiosnę 2020
Instagram

Oliwia Bieniuk w tym roku kończy 18 lat. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest aktywna w mediach społecznościowych, a ostatnio wolny czas postanowiła spędzić z fanami, odpowiadając na ich pytania na Instagramie. Internauci chcieli wiedzieć, jak nastolatka spędza kwarantannę, czy coś trenuje oraz czy planuje urządzić przyjęcie z okazji urodzin. Pojawiło się też bardziej osobiste pytanie, na które nastolatka  wprost odpowiedziała i tym samym zdradziła, czy ma chłopka. 

Oliwia Bieniuk ma chłopaka?

Córka Jarosława Bieniuka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, tym razem jednak zdecydowała się zrobić wyjątek i na  pytanie: czy ma chłopaka odpowiedziała wprost:

Nope

Oliwia Bieniuk odpowiedziała też na pytanie, jak spędza kwarantannę. Nastolatka jest w 2. klasie liceum i w tym roku kończy 18 lat. A jak spędza czas w domu? Okazuje się, że jak większość osób w jej wielu ogląda seriale, ćwiczy, uczy się i...

Uczę się, oglądam seriale, czytam, ćwiczę i dużo jem hahaha – napisała nastolatka.

Przyznała też, że bardzo chciałaby urządzić w tym roku imprezę z okazji 18. urodzin, ale zdaje sobie sprawę, że może to się okazać niemożliwe. Oliwia Bieniuk nawiązała też do nowej pasji, którą jest gimnastyka, ale bardzo prawdopodobne, że nastolatka pójdzie w ślady mamy i zacznie przygodę z aktorstwem!

Zobacz także: Odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale i aktorski talent! Oliwia Bieniuk to cała mama

Oliwia Bieniuk
Instagram/ Oliwia Bieniuk

 

Oliwia Bieniuk o chłopaku i powiększaniu ust
Instagram

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy zdradziła, że nie ma chłopaka. 

Oliwia bieniuk influencerka
Instagram

 

 

Więcej na temat Oliwia Bieniuk
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40