Party Stories
Oliwia Bieniuk o aferze z ojcem
Newsy

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy odniosła się do głośnej afery związanej z jej tatą! "Byłam w szoku"

Oliwia Bieniuk o ojcu, Jarosławie Bieniuku i aferze! Córka Przybylskiej o aferze z ojcem, Jarosławem Bieniukiem!

Oliwia Bieniuk udzieliła obszernego wywiadu dla Vivy!, w którym po raz pierwszy odniosła się do zarzutów, jakie ponad rok temu, usłyszał jej tata. Jarosław Bieniuk był podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Kobieta, która okazała się być znajomą mężczyzny, oskarżyła go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Były piłkarz trafił nawet do aresztu, ale szybko z niego wyszedł. Równie szybko okazało się również, że Jarosław Bieniuk nie dopuścił się gwałtu na oskarżającej go o ten czyn kobiecie. Sprawa została umorzona, a mężczyzna od samego początku podkreślał, że jest niewinny.

Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - pisał  w swoim oświadczeniu Jarosław Bieniuk. 

Zobacz także:  Oliwia Bieniuk została modelką! Na sesji zdjęciowej wyglądała jak profesjonalistka

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką? Mama Anny Przybylskiej zdradziła, co sądzi o karierze Oliwii w show-biznesie!

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy odniosła się do głośnej sprawy związanej z jej tatą

Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla Vivy! odniosła się do tych wydarzeń. To z pewnością nie był łatwy czas dla całej rodziny. Córka Jarosława Bieniuka oczywiście była w szoku, kiedy dowiedziała się o zarzutach, jakie stawiane są jej tacie. Wierzyła jednak, że wszystko się ułoży. 

Ja nie wierzę w te zarzuty. Teraz, kiedy tę sprawę wyjaśniono w sądzie, nie muszę go tłumaczyć. Ale zawsze wierzyłam tacie, choć kiedy to wszystko się zaczęło, byłam w szoku. I długo do mnie nie docierało to, co się dzieje. Z czasem jednak nabierałam przekonania, że tata wygra i wszystko się ułoży - powiedziała Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla Vivy!. 

Oliwia w rozmowie z Krystyną Pytlakowską wyjawiła również, jakim tatą jest Jarosław Bieniuk. 

Jest surowy, ale bardzo opiekuńczy i konsekwentny. Kocha nas i chce dla nas jak najlepiej. Kiedyś bardziej się z nim kłóciłam, darłam koty o wszystko, ale chyba ten okres buntu mam już za sobą. Teraz jestem bardziej zgodna i ustępliwa. Dojrzałam do pewnych spraw i wiem, że kłótnie nic tu nie dadzą.

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy odniosła się do głośnej sprawy, w której oskarżono jej tatę o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Córka byłego piłkarza podkreśliła, że teraz, gdy sprawa jest już wyjaśniona, nie musi go tłumaczyć. 

Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram

Córka Anny Przybylskiej już za miesiąc skończy 18 lat. Chce, aby jej tata ułożył sobie życie i był szczęśliwy. 

Oliwia Bieniuk o chłopaku i powiększaniu ust
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Jest nagranie ze spotkania Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. Co na nim widać?

To jeszcze nie koniec głośnej sprawy Jarosława Bieniuka, który ponad dwa miesiące temu został zatrzymany i spędził noc w izbie zatrzymań. Okazało się wówczas, że znajoma mężczyzny oskarża go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Po wielu godzinach przesłuchań Jarosław Bieniuk opuścił izbę zatrzymań, a prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”- były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Ostatnio "Super Express" poinformował, że według ustaleń śledczych podczas wspólnej nocy Bieniuka i Sylwii Sz. doszło do stosunku seksualnego, ale jak donosi dziennik, nie ma podstaw, żeby uznać, że doszło do tego wbrew woli Sylwi Sz. Teraz dziennikarze dotarli do nowych szczegółów sprawy! Jest nagranie ze wspólnej nocy Bieniuka i jego znajomej Według najnowszych doniesień "Super Expressu", nagranie ze wspólnej nocy Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. ma być kluczowym dowodem w sprawie byłego piłkarza.  Widać na nim, jak Sylwia Sz. znajduje się w łazience, nie jest jednak skrępowana, jak miała wcześniej zeznać - zdradza informator dziennika.  Źródło dziennika dodaje, że w telefonie Jarosława Bieniuka śledczy znaleźli erotyczne zdjęcia wysłane w  przeszłości przez Sylwię Sz. To ponoć również może działać na korzyść mężczyzny. Dlaczego? To także ważny dowód, bo wcześniej zeznała, że przed kwietniowym spotkaniem nie wysyłała mu takich zdjęć- przyznaje informator "Super Expressu". Według "Super Expressu" śledczy podejrzewają, że Jarosław Bieniuk został wrobiony w gwałt. Przypominamy, że mężczyzna już po wyjściu z izby zatrzymań wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. Oskarżenia te są nieprawdziwe i...

Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews
Newsy
Sąd uznał, że Jarosław Bieniuk jest winny! Były piłkarz usłyszał wyrok w głośnej sprawie! 

Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok w głośnej sprawie! Jak informuje "Super Express" dziś, w piątek 26 czerwca, w sopockim sądzie odbyła się sprawa podczas której Jarosław Bieniuk odpowiadał na na zarzut udzielania narkotyków dwóm osobom. Chodzi o głośną sytuację sprzed ponad roku, kiedy znajoma byłego piłkarza oskarżała go o gwałt. Prokuratura nie postawiła wówczas Bieniukowi zarzutu gwałtu, na który nie znaleziono dowodów, a jedynie zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Dziś sąd wydał wyrok w tej sprawie! Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok Według doniesień "Super Expressu" Jarosław Bieniuk w sądzie pojawił się w towarzystwie swoich adwokatów, a na sali rozpraw zabrakło Sylwii Sz. - kobiety, która oskarżała byłego piłkarza o brutalny gwałt. Jaki wyrok usłyszał Jarosław Bieniuk? Według sądu sportowiec jest winny, ale postępowanie zostaje umorzone na rok.  Sąd uznał oskarżonego za winnego udzielenia po jednej porcji kokainy osobom Sylwii Sz. i Katarzynie N. Warunkowo umarza postępowanie na jeden rok. Wina i społeczna szkodliwość czynu nie są znaczne. Oskarżony ma pokryć też koszta sądowe oraz zapłacić 5 tys. zł grzywny- mówiła sędzia Małgorzata Przybylska-Lewandowska.  Jak wyrok sądu skomentował adwokat Jarosława Bieniuka?  Jarosław Bieniuk nigdy nie przyznał się do winy. W naszej ocenie sprawa została umorzona i to chcemy podkreślić. W tym momencie mój klient nie jest osobą karaną- w rozmowie z "Super Expressem" powiedział mecenas Marcin Puszyński. Sam Jarosław Bieniuk do tej pory nie skomentował wyroku, który zapadł  dziś w Sądzie Rejonowym w Sopocie.  Zobacz także:  Jarosław Bieniuk szczerze po filmie Latkowskiego! "Stałem się ofiarą...

Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!

W połowie kwietnia br. polskie media obiegła szokująca wiadomość dotycząca Jarosława Bieniuka. Były piłkarz został zatrzymany przez policję i spędził noc w izbie zatrzymań. Okazało się wówczas, że znajoma Bieniuka oskarża go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Prokuratura  postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”, ale były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Rozpoczęło się śledztwo, które miało zakończyć się w poniedziałek 30 września. Czy śledczy rzeczywiście zakończyli już swoje działania? Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jarosław Bieniuk od samego początku nie zgadza się z oskarżeniami Sylwii S. Sportowiec po wyjściu z izby zatrzymań wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. (...) Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - pisał Jarosław Bieniuk.  Z czasem w mediach zaczęły pojawiać się nowe doniesienia w sprawie Bieniuka. Jak informował "Super Express", śledczy dotarli m.in. do nagrania ze wspólnej nocy sportowca i modelki. Zabezpieczono również monitoring z hotelu, w którym pojawili się Bieniuk i jego znajoma. Czy dziś śledczy zebrali już wszystkie dowody w sprawie? Niestety nie. Jak informuje "Fakt", śledztwo zostało przedłużone o kolejne tygodnie i ma potrwać jeszcze co najmniej do końca października.  Prokurator prowadzący sprawę wciąż czeka na wyniki ekspertyzy telekomunikacyjnej – dziennik cytuje prok. Grażynę Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku. Wciąż więc nie wiadomo, jak zakończy się sprawa Jarosława Bieniuka i modelki Sylwii S. Czy wkrótce dowiemy się, co tak naprawdę wydarzyło się w nocy z 12 na 13 kwietnia?  Zobacz także:   Jarosław...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner