Olivier Janiak nie jest już naczelnym "Malemena"
ONS

Olivier Janiak od ponad 10 lat prowadzi program "Co za tydzień?", w którym pokazuje kulisy show-biznesu. Prezenter przez ostatnie 6 lat pełnił również funkcję redaktora naczelnego luksusowego magazynu dla mężczyzn "MaleMen". Wczoraj gwiazdor TVN'u ogłosił, że rezygnuje z pełnienia tej funkcji.

W wywiadzie z serwisem NaTemat.pl Janiak wyznał, że praca pochłania za dużo jego czasu i przez to zaniedbuje żonę i trójkę synów.

- Potrzebuję więcej czasu dla rodziny. Nie jestem w stanie godzić ze sobą wszystkich moich obowiązków: pewne funkcje są po prostu niekompatybilne.


W wywiadzie Olivier przyznał, że nadal w będzie współpracował z tytułem.

- Ale losy pisma nie są mi obce, pozostanę częścią tego projektu. Przez jakiś czas muszę się jednak skupić na innych zadaniach. Żegnam się ze stanowiskiem naczelnego, ale nie żegnam się z “MaleMenem”.


Prezenter zdementował również pogłoski o tym, że tytuł może zniknąć z rynku, gdyż nie przynosi wydawnictwu odpowiednich przychodów.

- A który tytuł prasowy ich dzisiaj nie ma? Owszem, z płynnością finansową bywają problemy, ale generalnie rachunki się bilansują. Nie przejmuję się więc tymi pogłoskami i zapewniam, że tytuł nie zniknie z rynku.


Przypomnijmy, że Olivier Janiak oprócz pracy w telewizji i magazynie od czasu do czasu dorabiał jako konferansjer oraz zaangażowany był w nadzorowanie prac nad charytatywnym kalendarzem "Dżentelmeni". Myślicie, że prezenter znajdzie teraz więcej czasu dla najbliższych? Zobacz: Malinowska i Janiak nie mają pieniędzy?Olivier Janiak i Karolina Malinowska na salonach:

Więcej na temat Olivier Janiak