Olivia Wieczorek podczas drugiej próby
Newsy

Olivia Wieczorek ma coraz większe szanse na wygraną na Eurowizji dla dzieci! Jak jej poszło podczas próby?

Zobaczcie wideo!

Olivia Wieczorek znów zachwyciła podczas drugiego dnia prób na Eurowizji dla dzieci 2016. 20 listopada 13-letnia reprezentantka Polski zmierzy się z uczestnikami z całej Europy w konkursie piosenki, który odbędzie się na Malcie. Jak sobie poradzi? Czy ma szanse na zwycięstwo?

 

Justyna Steczkowska znalazła przyczyny słabego wyniku Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021?

Szanse Olivii Wieczorek na Eurowizji dla dzieci 2016?

17 listopada odbyła się druga seria prób technicznych przed Eurowizją Junior 2016 na Malcie. Próba Olivii rozpoczęła się o godzinie 10. rano. Nie doszło do zmian w występie ani stroju młodej wokalistki. Młoda gwiazda zachwyciła znów swoim mocnym wokalem. Przypomnijmy - Wieczorek zaśpiewa balladę "Nie zapomnij", którą skomponował dla niej Piotr Rubik. 

 

Jakie szanse na wygraną ma Olivia? Według portalu Oikotimes Olivia Wieczorek będzie czarnym koniem na Eurowizji Junior 2016. Z kolei ESCdaily dodaje, że Wieczorek z próby na próbę jest coraz lepsza. 

 

Co więcej, Olivia ma coraz więcej sukcesów na koncie. O wszystkich można przeczytać tutaj. Trzymamy kciuki za 13-letnią reprezentantkę Polski!

 

Zobacz także: Jakie szanse na Eurowizji dla dzieci ma Olivia Wieczorek? Kto jest faworytem?

 

Olivia Wieczorek podczas drugiej próby. 

 

 

Olivia Wieczorek na Eurowizji dla dzieci!

Olivia Wieczorek podczas drugiej próby

Jakie szanse ma Olivia Wieczorek na Eurowizji dla dzieci?
Newsy
Jakie szanse na Eurowizji dla dzieci ma Olivia Wieczorek? Kto jest faworytem?
Jakie szanse na Eurowizji dla dzieci ma Olivia Wieczorek? Kto jest faworytem?

Olivia Wieczorek na Eurowizji dla dzieci 2016 ! Już dziś 20 listopada 13-letnia reprezentantka Polski zmierzy się z innymi młodymi wykonawcami podczas konkursu na Malcie. Jakie ma szanse? Kto jest na tę chwilę faworytem? Poznajcie szczegóły!   Olivia Wieczorek na Eurowizji dla dzieci 2016 Aktualnym faworytem Eurowizji dla dzieci jest Rosja - tak podaje strona eurowizja.org, która przyjrzała się notowaniom eurowizyjnym youtuberów, którzy w swoich rankingach przyznają punkty, poprzez prezentowanie skrótów piosenek w kolejności od najgorszej do najlepszej. Eurowizja.org wzięła pod uwagę notowania 20. youtuberów. Jak wygląda na tę chwilę ranking i na którym miejscu znajduje się Olivia z piosenką "Nie zapomnij"?   Oto pełne zestawienie:  1. Rosja, 174 punkty 2. Macedonia, 150 punktów 3. Bułgaria, 117 punktów 4. Serbia, 112 punktów 5. Włochy, 110 punktów 6. Australia, 97 punktów 7. Polska, 89 punktów 8. Holandia, 85 punktów 9. Białoruś, 78 punktów 10. Ukraina, 68 punktów 11. Albania, 52 punkty 12. Cypr, 28 punktów   W konkursie Eurowizji Junior 2016 weźmie udział 17 państw (5 piosenek nie jest jeszcze znanych).   Rosja faworytem na konkursie Eurowizji dla dzieci! Reprezentantem Rosji na Eurowizji Junior 2016 będzie Sofia Fisenko i the Water Of Life Project z utworem "Water Of Life".      Czy Olivia ma szansę, aby pokonać Rosję i zwyciężyć? Polka również jest w gronie faworytów do wygrania konkursu!   ZOBACZ: Finał Eurowizji! Olivia Wieczorek po próbie jurorskiej! Polka coraz bliżej wygranej?   Olivia Wieczorek jedzie na Eurowizję!  

Olivia Wieczorek jedzie na Eurowizję dla dzieci
Newsy
Eurowizja dla dzieci 2016: Młoda gwiazda TVN reprezentantką Polski! Pamiętacie ją?
Ma głos jak dzwon!

Znamy polskiego reprezentanta na Eurowizję Junior 2016, czyli Eurowizję dla dzieci. Koncert Krajowych Eliminacji zobaczyliśmy w TVP 1 . O zwycięstwie zadecydowały głosy telewidzów i jury czyli Margaret, Ania Wyszkoni oraz Marcin Kusy - dziennikarz Jedynki. Na Eurowizję jedzie Olivia Wieczorek!    Eurowizja dla dzieci 2016 - kto z Polski? W eliminacjach wzięli udział:  Olivia Wieczorek, Julia Chmielarska, Urszula Dorosz, Dominika Ptak, Ania Dąbrowska, Amelia Andryszczyk, Zespół Wamway w składzie: Amelia Wróblewska, Jagoda Król, Igor Borecki i Aleksander Papakiriacou, ponadto Zespół Asmki z Amelią Zduńczyk, Anną Kugel, Natalią Pawlikowską i Malwiną Skorek, a także Zespół Arfik, czyli Weronika Lalik, Olga Mazurek, Zuzanna Abramowska, Zofia Gaborska i Oliwia Tychawska.    Zobacz:  Wyszkoni czy Margaret? Która z nich lepiej wypadła na eliminacjach do Eurowizji dla dzieci? ZDJĘCIA   Eliminacje otworzyła zwyciężczyni Junior Eurovision 2015 - Destiny Chukunyere i wykonała piosenkę „Not My Soul”. Koncert poprowadził Radek Brzózka. Eurowizja dla dzieci odbędzie się zaś 20 listopada na Malcie.    Czy to dobry wybór?   Zobacz:  Olivia Wieczorek jedzie na Eurowizję dla dzieci! Zobaczcie jej GENIALNY występ   Kim jest Olivia Wieczorek?   Znacie ją doskonale z show "Mali Giganci", gdzie występowała w grupie Piotra Rubika. Olivia ma 13 lat i pochodzi z Jarocina. Jej wielką pasją jest muzyka . W sierpniu Olivia wygrała festiwal "Na Fali" w Koszalinie, gdzie zaśpiewała hit "Ruchome piaski" z Kasią Stankiewicz. Na Eurowizji Junior 2016 na Malcie dziewczyna zaśpiewa utwór "Nie zapomnij" skomponowany właśnie przez Rubika.    Zobacz także:    Jakie szanse na Eurowizji dla dzieci ma Olivia Wieczorek? Kto jest faworytem?​   Michał Szpak jednak wygrał Eurowizję?! Tak! I...

Olivia Wieczorek w finale Eurowizji dla dzieci
Eastnews
Newsy
Znamy wyniki Eurowizji dla dzieci! Na którym miejscu Polska? Takiego wyniku nie spodziewaliśmy się... WIDEO
Polka jest faworytką do wygrania konkursu!

Właśnie zakończył się finał Eurowizji dla dzieci. Polskę reprezentowała Olivia Wieczorek, którą możecie znać z programu "Mali Giganci". W finale konkursu muzycznego Polka zaprezentowała utwór „Nie zapomnij”  Piotra Rubika  i  Dominika Grabowskiego  po polsku i angielsku. Poszło jej znakomicie! Które zajęła miejsce?   Wyniki Eurowizji dla dzieci. Na którym miejscu Olivia Wieczorek? Pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji dla dzieci zajęła Gruzja, którą reprezentowała Mariam Mamadashvili z piosenką “Mzeo” (239 punktów). Drugie miejsce zajęła Armenia, która reprezentowały Anahit & Mary z piosenką “Tarber”.   Olivia Wieczorek zdobyła 60 punktów i zajęła 11 miejsce! Choć była jedną z faworytek, nie znalazła się w pierwszej trójce, ale i tak świetnie wypadła! Gratulujemy!   Oto występ zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci:   Finał Eurowizji dla dzieci - Polskę reprezentuje Olivia Wieczorek Finał konkursu muzycznego odbywał się na Malcie. Show prowadzili:  Ben Camille  i  Valerie Vella.  Występy młodych artystów w TVP1 komentował  Artur Orzech . W walce o Grand Prix Eurowizji Junior 2016 wystartowało 17 państw, a wśród nich Polska. Nasz kraj wrócił do konkursu po 12 latach przerwy! Ostatni raz mieliśmy swojego reprezentanta w 2004 roku.    Wśród faworytów najczęściej wymieniało się m.in.  Rosję,   Bułgarię ,  Włochy ,  Macedonię  i  Polskę . W rankingu Dziennika Eurowizyjnego wygrała Rosja, na drugim miejscu znalazła się Bułgaria, a na trzecim Macedonia. W głosowaniu internautów Europrediction Oikotimes.com prowadziła  Albania , druga była  Polska , a na trzecim miejscu  Włochy . W tym roku nie było głosowania widzów. O tym, kto wygrał, zdecydowały komisje - pierwsza dziecięca, druga składająca się z ekspertów. My trzymaliśmy kciuki za Olivię...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner