Olimpiada 2012: księżna Kate, McCartney i Obama w Londynie


Aktualnie to Londyn jest stolicą…świata. Swoje nie tylko sportowe reprezentacje wysłało tam ponad 200 krajów z całego globu, którym kibicują setki tysięcy fanów zmagań sportowych.  W związku z tym do Londynu przybywają goście nie związani jedynie ze sportem, ale również politycy, celebryci, czy projektanci mody.

Na jednej z wieczornych imprez związanych z Olimpiadą, pojawiła się księżna Kate. Tym razem miała na sobie koktajlową sukienkę Roksandy Ilincic. Tę samą kreację miała na sobie w lipcu zeszłego roku podczas wizyty w Los Angeles. Księżna połączyła ją tradycyjnie z butami na obcasie pochodzącymi z kolekcji LK Bennetta.

Na pre-olimpijskiej imprezie zjawiła się również Stella McCartney – autorka tegorocznych strojów brytyjskich olimpijczyków. Projektantka miała na sobie komplet zaprojektowany przez siebie, w którym wyglądała świetnie.

Do Wielkiej Brytanii przyleciała  także Michelle Obama. Pierwsza dama, która jako pierwsza żona prezydenta USA w historii stawia na designerskie kreacje. Tym razem miała na sobie wspaniałą, geometryczną bluzkę J.Mendel oraz plisowaną zwiewną sukienkę i metaliczne szpilki Manolo Blahnika.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii poniżej:

Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27