Olga Kalicka

TYLKO U NAS: Olga Kalicka zabiera dziecko do pracy. Czy dba o specjalne warunki dla Aleksego?

Olga Kalicka

Olga Kalicka swoje pierwsze dziecko urodziła w połowie stycznia tego roku. Na świecie pojawił się synek, który otrzymał imię Aleksy. Młoda mama nie poświęciła zbyt wiele czasu na urlop macierzyński i dość szybko wróciła do pracy - m.in. gry w teatrze. Jednak nigdy nie rozstaje się z chłopcem! Czy dba o specjalne warunki dla Aleksego?

Olga Kalicka nie zostawia syna na krok!

Jak udało nam się dowiedzieć, Olga i Aleksy są naprawdę nierozłączni. Mały chłopiec podróżuje z mamą po Polsce ze spektaklami i koncertami - Kalicka zabrała syna m.in. na koncert "Artyści przeciw nienawiści" do Łodzi, który miała okazję poprowadzić oraz do Częstochowy, gdzie grała spektakl "Trzy sypialnie". Czy aktorka musi mieć zapewnione specjalne warunki dla siebie i syna?

Olga jest nierozłączna z synem. Sporo pracuje, ale zawsze ma przy sobie Aleksa. Jeśli jest taka szansa, prosi pracodawców o oddzielny pokój, aby mogła spokojnie spędzać z nim czas. Nie stawia jednak żadnych wygórowanych żądań - mówi nam osoba z jej otoczenia. 

Ponadto - Olga na szczęście może liczyć na bliskich - partnera Czarka oraz babcię Danusię, która zakochała się w prawnuczku! Taka mama to skarb.

 

Szukaj telefonów, laptopów, sprzętów AGD, zabawek, odzieży, kosmetyków w niskich cenach na stronie eMAG.pl promocje.

 

Olga Kalicka w przerwach od pracy wolny czas poświęca synkowi.

Olga Kalicka karmi dziecko piersią

Uwielbia chodzić z nim na spacery!

Olga Kalicka

Zobacz także: Olga Kalicka odgania złe uroki czerwoną wstążką przy wózku! Co na to jej fani?

Więcej na temat Olga Kalicka
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12