Olga Kalicka ochrzciła syna!

Olga Kalicka pochwaliła się imprezą urodzinową dla synka. Aleksy skończył roczek!

Olga Kalicka ochrzciła syna!

Olga Kalicka w weekend świętowała urodziny swojego pierwszego dziecka. Aleksy skończył już rok i z tej okazji aktorka urządziła mu huczną imprezę. Nie zabrakło na niej mnóstwa gości, imponujących dekoracji i słodkości. Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Chłopiec z pewnością był oczarowany...

Olga Kalicka urządziła urodziny synka

Gwiazdy z okazji pierwszych urodzin swoich dzieci urządzają zaskakujące imprezy urodzinowe z mnóstwem niespodzianek, balonów i pięknych dekoracji. Olga Kalicka też uległa temu trendowi i zdecydowała się na imprezę urodzinową z dominującym kolorem niebieskim. 

Dziś Aleksy miał swoją pierwszą imprezę urodzinową! Ciężko mi teraz napisać, jak jestem szczęśliwa i spełniona w roli mamy. Póki co wrzucam Wam zajawkę z rana, kiedy jeszcze był porządek 🤪 Było całkowicie bajecznie i przepysznie - napisała Olga Kalicka na Instagramie. 

Na Instagramie gwiazda umieściła obszerną relację z urodzin Aleksego. Widać tam stół ze słodkościami, niebieskie i srebrne balony oraz piękny tort z misiami. Chłopiec jest jeszcze mały i być może nie ma ulubionej postaci z bajki, dlatego misie to świetne rozwiązanie. W końcu każde dziecko lubi przytulanki. Pod zdjęciami Olgi Kalickiej na Instagramie pojawiło się mnóstwo życzeń dla chłopca i komentarzy dotyczących dekoracji. 

- Pięknie to wszystko wygląda 😊

- To już roczek?? 😍 Ale ten czas pędzi 😃😃 - pisali internauci.

Jak oceniacie tę imprezę?

Urodziny syna Olgi Kalickiej
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Olga Kalicka
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13