Olga Bołądź na ramówce Polsatu
ONS

Olga Bołądź w kreacji z sieciówki na imprezie Polsatu! Nie zgadniecie ile kosztowała!

Olga Bołądź na ramówce Polsatu
ONS

Kiedy aktorka obcięła włosy do filmu „Służby specjalne” Patryka Vegi wszyscy zachwycali się jej determinacją i odwagą. Początkowo spojrzenia przyciągała jej fryzura, aż pewnego dnia powszechną uwagę zaczęła budzić garderoba Olgi Bołądź. I okazało się, że aktorka niepostrzeżenie przeszła niesłychaną metamorfozę. Po prostu całkowicie zmieniła styl. Kluczem do jej sukcesu jest konsekwencja. Aktorka postawiła na polskich projektantów i… ubrania z sieciówek.  Na wczorajsząimprezę Polsatu gwiazda po raz kolejny wybrała kreację z kolekcji H&M (zobaczcie: Czy skórzane spodnie to już przeszłość? Zuzanna Bijoch i Olga Bołądź pokazują, że raczej nie!). Cały zestaw kosztuje prawie 300 złotych. A Efekt?! Oszałamiający!


Naszym zdaniem jej czarno-biały komplet mógł z powodzeniem konkurować z propozycjami największych światowych projektantów. A wam, jak się podobał?


Zobaczcie: Wow! Paulina Sykut i Malwina Wędzikowska zachwyciły na konferencji Polsatu!Olga Bołądź na konferencji PolsatuOlga Bołądź na konferencji PolsatuOlga Bołądź na konferencji PolsatuOlga Bołądź na konferencji Polsatu

Olga Bołądź na konferencji Polsatu

 

Więcej na temat Olga Bołądź Polsat
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04