Party Stories
Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram
Newsy

Olewicz zniszczy Olka w "M jak miłość"! Co zrobi Chodakowski, kiedy odbierze telefon o odnalezieniu zwłok w lesie?

Olek w "M jak miłość" po postrzeleniu Artura jest w bardzo złej formie. Nie radzi sobie ze świadomością, że zabił Skalskiego i cały czas obawia się, że prawda wyjdzie na jaw. Wie już o niej Marcin, powoli domyśla się Agnieszka, a Olewicz ma filmik, na którym zakopuje zwłoki w lesie. Sąsiad Chodakowskich stal się dla młodego lekarza największym zagrożeniem! Telefony, szantaż, prześladowanie - do czego jeszcze posunie się mężczyzna? Kiedy zadzwoni do Chodakowskiego z informacją, że policja znalazła ciało w lesie, lekarz załamie się zupełnie. Co zrobi Olek po takiej informacji?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Olek znajdzie się w pułapce!

Olewicz jest w posiadaniu filmu, który nagrał, kiedy Olek zakopywał ciało Artura w lesie. Początkowo wydawało się, że mężczyźnie chodzi tylko o pieniądze, ale szybko na jaw wyszło, że sąsiad Chodakowskich czerpie przyjemność z prześladowania lekarza. Nie zaniósł nagrania na policję, ale pieniądze mu nie wystarczą, zacznie nachodzić Olka i zachowywać się, jak jego przyjaciel, z którym łączy go mroczny sekret. Czy to oznacza, że Olewicz okaże się kolejnym psychopatą?

Olewicz poinformuje Olka o odkryciu przez policję zwłok w lesie!

W 1469 odcinku „M jak miłość” Jarosław Olewicz zadzwoni do młodego lekarza, który będzie akurat na dyżurze i zdradzi mu, że mają kłopot!

Witam, panie doktorze, Jarek Olewicz. Nie przeszkadzam? Nie chciałem pana martwić, ale jak mamy ten wspólny deal, to znaczy, że strzelamy do jednej bramki, nie?

Skąd pan ma mój numer?! - zapyta zaskoczony Olek

Już panu mówiłem, w internecie można znaleźć wszystko. Ale wracając do naszych kłopotów... W lokalnej prasie pojawiła się informacja, że jakiś zabłąkany turysta znalazł w lesie zwłoki mężczyzny. Policja zabezpieczyła miejsce, prowadzą śledztwo.

Chodakowski szybko zorientuje się, że chodzi o zwłoki innej osoby. I szybko sprawdzi, że należą do jakiegoś gangstera, jednak mężczyzna wystraszy go swoim zachowaniem. Zda sobie sprawę, że Olewicz jest nieobliczalny! Co zrobi?

 

Olek szantażowany w M jak miłość
Instagram

 

Olek M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Tomasz Ciachorowski przed siedzibą TVP
Newsy
Szczery wywiad z Tomaszem Ciachorowskim. Czy tęskni za "M jak miłość"? Jakie ma dalsze plany?
Tomasz Ciachorowski w specjalnym wywiadzie dla "Party" zdradził swoje najbliższe plany. Gdzie będziemy mogli go zobaczyć? Czy tęskni za "M jak miłość"? Zobacz!

Odejście z popularnego serialu, takiego jak „M jak miłość” , nigdy nie jest łatwe. Tomasz Ciachorowski ( 39 ) grał w nim przez cztery lata. Czy żałuje, że scenarzyści uśmiercili jego bohatera? A może przeciwnie – wreszcie będzie mógł rozwinąć skrzydła? Zobaczcie, co Tomasz Ciachorowski zdradził w specjalnym wywiadzie, którego udzielił magazynowi "Party"!

Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram
Newsy
Marcin w obronie Olka skrzywdzi Izę!? Kolejny dramat w "M jak miłość"!

Marcin w „ M jak miłość ” dowie się, że to Olek zabił Artura. Podczas szarpaniny brat wyzna mu wszystko, co zrobił. Jednak Chodakowski zdecyduje się zachować to dla siebie i nie powie nikomu o strasznym wyznaniu lekarza. Nie powie nawet Izie, która przez cały czas żyje w strachu, że Skalski wróci, aby ją dopaść. Te myśli odbijają się na jej kondycji psychicznej. Co zrobi Marcin? Powie w końcu ukochanej, że Artura już nie ma?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner