Magda i Oleh w Big Brotherze
Mat. promocyjne

Pierwszy kryzys w związku Magdy i Oleha! Uczestnik "Big Brothera" obraził się na swoją dziewczynę! Dlaczego?

Magda i Oleh w Big Brotherze
Mat. promocyjne

Kłopoty w raju? Magda i Oleh mają pierwszy kryzys w związku! Okazuje się, że para z "Big Brothera" przechodzi trudne chwile, a wszystko z powodu zachowania Oleha. Uczestnik "Big Brothera" uważa, że jego dziewczyna za dużo czasu spędza z Łukaszem i jest zwyczajnie o niego zazdrosny.

Kryzys w związku Magdy i Oleha z Big Brothera

Igor chyba powiedział, żeby przytulił swoją kobietę, a on odpowiedział: Po co mam ją przytulać, jak ma obok siebie Łukasza - powtórzyła słowa Oleha Magda.

Co na to Łukasz?

My spędzamy czas jak przyjaciele, bawimy się, śmiejemy, ale to nie jest kolejny powód do dramy i scen zazdrości - ocenił Łukasz.

Również Bartek uważa, że Oleh jest obrażony na Magdę z powodu Łukasza. 

Oleh jest bardzo zazdrosny, wręcz chorobliwie. Dopóki tutaj będzie trójca - Madzia, Oleh, Łukasz to tak będzie - ocenił Bartek.

Sama Magda jest sfrustrowana całą sytuacją i nie rozumie, dlaczego Oleh wścieka się na nią za jej przyjaźń z Łukaszem, który nie ukrywa, że jest gejem.

Ktoś jest cały czas obrażony! Jak tak można się zachowywać! Jest mi przykro - powiedziała Magda.

Czy to tylko chwilowy kryzys, a może Magda nie wytrzyma tych scen zazdrości i jeszcze przed finałem show zerwie z chłopakiem? Przypominamy, że Oleh jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata i wiele wskazuje na to, że to właśnie on odpadnie tuż przed finałem. Dlaczego?

Oleh z Big Brothera o seksie z martwą kobietą

Oleh od pewnego czasu jest najmniej lubianym uczestnikiem show. Wszystko przez jego zachowanie w stosunku do Magdy. Początkowo uczestnik nie zwracał na nią uwagi, ale nagle zaczął zabiegać o jej względy. W rozmowie z innymi uczestnikami zdradził, że poza programem by nie wrócił na nią uwagi, ale potem zaczął się nią bardzo interesować i ostatecznie zostali parą. Widzowie uważają, że Oleh nie jest odpowiednim chłopakiem dla Magdy, ponieważ jest od niej o 11 lat młodszy, a do tego ich zdaniem wykorzystuje ją, żeby przejść do finału i zaskarbić sobie sympatię części widzów, którzy kibicują ich związkowi. Oleh podpadł widzom nie tylko swoim zachowaniem w stosunku do Magdy, ale też kontrowersyjnym żartem. W jednym z odcinków programu widzowie usłyszeli szokujący "żart" Oleha dotyczący... zmarłych kobiet!

Martwa kobieta jeszcze przez 40 minut jest ciepła - powiedział Oleh w programie. 

Później Oleh kilka razy powtórzył swój "żart". 

Co myślicie o zachowaniu Oleha? Czy to on w niedzielę opuści dom Wielkiego Brata?

Oleh obraził się na Magdę:

To pierwszy kryzys w ich związku

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13