OLAY Regenerist: sposób na jędrniejszą skórę twarzy, szyi i dekoltu


Nowoczesne kobiety poświęcają wiele czasu i energii, by utrzymać swoje ciało  w doskonałej formie. Jednak pielęgnacja twarzy wymaga co najmniej tyle samo uwagi, bo to właśnie jej wygląd najczęściej zdradza wiek kobiety. Z biegiem lat, na twarzy dochodzi do coraz bardziej zauważalnych zmian, zwłaszcza w jej tzw. centralnym trójkącie, czyli kluczowym obszarze, na który zwracamy instynktownie uwagę podczas pierwszego spotkania z drugą osobą.

Jego podstawę wyznacza linia ponad brwiami, a jego wierzchołek, zwrócony w dół, znajduje się na dolnej krawędzi brody. Właściwa pielęgnacja oraz utrzymanie jędrności skóry w tym obszarze są szczególnie ważne. Okazuje się bowiem, że wraz z upływem czasu obserwujemy stopniowe odwracanie się centralnego trójkąta twarzy - jego podstawa obniża się, zajmując ostatecznie miejsce dotychczasowego szczytu. Dzieje się tak z powodu spowolnienia odnowy komórek naskórka oraz zmniejszenia zdolności skóry do zatrzymywania wody. Wraz z tym procesem w głębszych warstwach skóry dochodzi do uszkodzenia i spowolnienia regeneracji białek strukturalnych, czyli kolagenu i włókien sprężystych.

Dlatego też eksperci OLAY opracowali innowacyjne serum przeciwdziałające starzeniu się skóry, które pomaga utrzymać jej jędrność w 3 kluczowych dla urody partiach ciała: na twarzy, szyi i dekolcie. Najnowsze serum ujędrniająco-modelujące OLAY Regenerist, które nagrodzone zostało Doskonałością Twojego Stylu w 2011 roku,  zawiera największe spośród kosmetyków z gamy OLAY Regenerist stężenie kompleksu amino-peptydowego i witaminy B3. Ta wyjątkowo bogata formuła daje możliwość wyjątkowo precyzyjnego działania.

Testy pokazały, że rezultaty działania serum są widoczne już po 5 dniach stosowania kosmetyku. Aplikacja serum, która ma postać niezwykle lekkiej emulsji, dwa razy dziennie daje efekt wyraźnie ujędrnionej skóry w tych obszarach. Natomiast już po 2 tygodniach stosowania zmniejsza się także widoczność zmarszczek i linii mimicznych.

Rezultaty działania serum potwierdza Anastasia Achilleos, brytyjska ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy współpracujący z marką OLAY oraz doradca światowej sławy gwiazd.  -  „Należy pamiętać o tym, aby podczas codziennej pielęgnacji nakładać kosmetyk nie tylko na twarz, ale także na szyję i dekolt. Skóra w tych obszarach jest bardzo delikatna, dlatego potrzebuje systematycznego nawilżania oraz intensywnych substancji regenerujących. Dzięki najnowszemu serum OLAY Regenerist możemy zachować jędrność i elastyczność skóry, odkładając w czasie myślenie o inwazyjnych zabiegach kosmetycznych.”  – dzieli się swoimi uwagami ekspert.

Dla wzmocnienia ujędrniającego działania serum, naukowcy OLAY opracowali innowacyjny system pielęgnacji skóry wymagającej ujędrnienia, w skład którego obok serum ujędrniająco-modelującego OLAY Regenerist wchodzi także krem ujędrniajaco-modelujący OLAY Regenerist, który w roku 2009 otrzymał nagrodę Doskonałości Twojego Stylu.

Oba kosmetyki kompleksowo pielęgnują skórę twarzy, szyi i dekoltu, wzmacniając wzajemnie swoje działanie. Krem ujędrniająco-modelujący OLAY Regenerist działa jak bariera ochronna dla skóry, zatrzymując jej nawilżenie umożliwiając serum skuteczniejsze działanie w głębi skóry.
 

Sprawdzone działanie kosmetyków wspomoże specjalnie opracowany przez Anastasię Achilleos masaż. Więcej o brytyjskiej ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry oraz o prostym masażu dowiecie się >>>>>> tutaj <<<<<<

Więcej na temat kosmetyki Olay
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43