Olaf Lubaszenko znika z show-biznesu
ONS

Olaf Lubaszenko chce zniknąć z show-biznesu. Dlaczego?

Olaf Lubaszenko znika z show-biznesu
ONS

Olaf Lubaszenko ma już dość pytań o swoją wagę. Dlatego zamierza zabrać się ostro do pracy i odzyskać formę sprzed lat. W czasie kiedy będzie walczył ze zbędnymi kilogramami zamierza przestać pokazywać się publicznie. Olaf Lubaszenko w programie „Uwaga” zdradził szczegóły:

Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas...- stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka.


Lubaszenko przyznał, że do tej pory udało mu się schudnąć o ponad 25 kg.

Już raz - kilka lat temu - Olaf Lubaszenko zniknął z życia publicznego. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co dzieje się z utalentowanym aktorem. Po jakimś czasie w mediach pojawiły się informacje o problemach z nadwagą Olafa Lubaszenki. Ale aktor dopiero kilka miesięcy temu przyznał, że ciągle walczy ze zbędnymi kilogramami. Zobacz: Szok! Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje

Pamiętacie jak Lubaszenko wyglądał w filmach "Sfora", "Operacja Samum", "Sztos" czy "Psy"? Myślicie, że uda mu się schudnąć?

Zobacz na Polki.pl: Olaf Lubaszenko- Cena wolności

Więcej na temat Olaf Lubaszenko
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37