Party Stories
Ola tłumaczy się z ostrych słów o Marietcie w programie "Hotel Paradise"
Newsy

Ola z "Hotelu Paradise" ostro o Marietcie. Nazwała ją... prostytutką? Teraz się tłumaczy!

Ola z "Hotelu Paradise" postanowiła sprostować swoje ostre słowa o Marietcie. Widzowie zbulwersowali się, kiedy Ola w rozmowie z Adamem nazwała koleżankę z programu "k**wą". Uczestniczka tłumaczy, że jej wypowiedź została wyciągnięta z kontekstu. O co chodziło w sporze? 

Ola z "Hotelu Paradise" postanowiła sprostować swoje ostre słowa o Marietcie, które zostały wyemitowane w ostatnim odcinku. Widzowie zbulwersowali się, kiedy Ola w rozmowie z Adamem nazwała koleżankę z programu "k**wą". Uczestniczka tłumaczy, że jej wypowiedź została wyciągnięta z kontekstu. O co chodziło w sporze?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Szymon i Łukasz wrócili do programu, a Marietta i Chris wyznają sobie miłość!

"Hotel Paradise 3": Luiza twierdziła, że Ola miała na nią zły wpływ! Czy po programie nadal się przyjaźnią?!

Ola z "Hotelu Paradise" tłumaczy się z ostrych słów o Marietcie 

Atmosfera w "Hotelu Paradise" gęstnieje. Powrót Oli do programu początkowo ucieszył dziewczyny z tzw. "świętej trójcy". Chodzi o Olę, Violę i Mariettę. Jednak ta radość nie trwała druga. Przywrócona do programu, jako partnerka Maćka, Ola, długo nie wytrzymała w nowej parze. Chcąc być fair wobec koleżanek poinformowała, że na "rajskim rozdaniu" stanie za Adamem, co wprawiło Violę i Mariettę w osłupienie. Dziewczyny nie zrozumiały decyzji Oli. Marietta zerwała pakt tzw. świętej trójcy. 

Ostatecznie Ola nie odważyła się stanąć za Adamem. Po rajskim rozdaniu wróciła do swojej sypialni, gdzie odwiedził ją Adam. Uczestnik chciał naprawić sytuację między nią a Mariettą i Violą. Zapytał, dlaczego po "Rajskim rozdaniu" nie podała ręki Marietcie, twierdząc, że jej zachowanie było niedojrzałe: 

Niedojrzałe? K****e rękę podasz? - zapytała ostro

Zaistniała sytuacja nie spodobała się widzom, którzy postanowili zasypać uczestniczkę krytycznymi wiadomościami. Ola postanowiła odnieść się do całej sytuacji na swoim Instastory: 

Dostałam od kilku osób wiadomość, że ja obrażam Mariettę i mówię w odcinku, że Marietta jest k**wą. Ta wypowiedź została wyciągnięta z kontekstu, a chodziło mi o to, w pytaniu do Adama czy podałby rękę osobie lekkich obyczajów wiedząc, że to jest osoba lekkich obyczajów czyli prostytutka. Potocznie ku*wa. Absolutnie nie powiedziałam, że Marietta jest i nie obraziłam jej w ten sposób używając tego personalnie tylko porównałam to do świadomości tego, że ja wiem, że Marietta zachowała się wobec mnie nie fair i nie zamierzałam jej w tym momencie podawać ręki.

Ola zaznaczyła również, że nie podała Marietcie ręki dlatego, że nie czuła takiej potrzeby. A gest ten nie miał związku z położeniem kresu ich konfliktowi:

To były tylko gratulacje, że być może będziemy razem w finale, a nie przeproszenie mnie za być może za mocne słowa i być może zbyt pochopne wnioski wyciągnięte totalnie znikąd i oskarżanie  mnie o to, że ja boję się, że wylecę z programu. Dlatego, nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma, bo nie miałam na celu i nie miałabym nawet powodu, żeby nazwać Mariettę w taki sposób. Ona nie zasługuje na takie słowa. Nazwałam ją osobą fałszywą i nie fair i świadomie to mówię i świadomie to powiedziałam wtedy, bo poczułam się zraniona, że Marietta tak szybko przekreśliła naszą przyjaźń. 

Ola dodała również, że z natury jest osobą wulgarną i przez to jej wypowiedzi mogą być odbierane ostrzej niż powinny. 

Zobacz także: Jesteś na bieżąco z "Hotelem Paradise"? Udowodnij to w naszym quizie! Wiesz kto to powiedział?

Ola tłumaczy się z ostrych słów skierowanych w stronę Marietty. Po emisji odcinka na uczestniczkę spadła fala krytyki. 

Ola Domańska wróci do programu
Instagram

Ola nie podała ręki Marietcie podczas "rajskiego rozdania", co Adam uznał, za niedojrzałe. Zdenerwowana Ola powiedziała wówczas: 

Niedojrzałe? K****e rękę podasz?

Ta wypowiedź na temat Marietty rozzłościła fanów programu. 

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi na planie programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

Z "Hotelem Paradise" pożegnało się już kilku uczestników. Niektóre werdykty zaskoczyły nie tylko widzów, ale również samą Klaudię El Dursi, prowadzącą. W rozmowie z Party.pl (oczywiście online na Instagramie) gwiazda zdradziła, kogo jest jej szkoda najbardziej. Chodzi o pewnego mężczyznę! Ponadto - Klaudia oceniła również decyzję Maćka, który wyeliminował Sandrę, pozostawiając Martę. Zobaczcie, co nam powiedziała! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi?

"Hotel Paradise": Ola o rozstaniu Marietty i Chrisa
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny

Kilka dni temu Marietta i Chris poinformowali, że ich związek to przeszłość. Zdecydowali, że zbyt mocno się różnią aby móc kontynuować relację, która narodziła się na planie " Hotelu Paradise ". To rozstanie postanowiła skomentować Ola, którą do odpowiedzi wywołali internauci. Jej wypowiedź jest bardzo wymowna. Co powiedziała?  Zobacz także:  Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?! "Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa  Początkowo Marietta, Ola i Viola założyły pakt "świętej trójcy" w "Hotelu Paradise". Jednak sprawy skomplikowały się po tym, jak Ola odpadła z programu, a Viola związała się z Adamem, z którym Ola wcześniej weszła w układ. Po tym jak powróciła do programu, chciała ponownie związać się z Adamem, ale musiałaby zaszkodzić relacji uczestnika z Violą. Marietta i Viola jednogłośnie stwierdziły, że to co miało miejsce przed odpadnięciem Oli z programu, nie ma już znaczenia, co doprowadziło do konfliktu Oli z Mariettą. Dziewczyny nie pogodziły się ze sobą do końca programu, tym samym Ola nie stanęła za Mariettą i Chrisem również podczas finału.  Dziewczyny nie utrzymują również ze sobą kontaktu po programie. Marietta ma żal, do Oli, po tym, jak w jednym z wywiadów powiedziała o Marietcie, że jest imprezowiczką i nie ma o czym z nią rozmawiać. Teraz Ola poproszona przez fanów o komentarz na temat rozstania Marietty i Chrisa i potwierdzenie czy ich związek był udawany, powiedziała:  Szczerze powiedziawszy to nie chcę się wypowiadać na ten temat - powiedziała Uczestniczka pokazała jednak dwa wymowne gesty. Czyżby spodziewała się tego, że właśnie tak potoczą się losy jej znajomych z...

"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale!
Newsy
"Hotel Paradise". Ola zaatakowała Mariettę w finale: "To jej wina". Padły mocne słowa!

Za nami wielki finał programu "Hotel Paradise". Ostatecznie do finału dotarły dwie pary: Blondino z Martyną i Chris z Mariettą. Ta druga para zwyciężyła. Finał "Hotel Paradise" nie mógł obejść się bez... afery. Jedna z nich dotyczyła Maćka . Druga dotyczyła Oli i Marietty. O co poszło? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Czy Viola i Adam są razem po programie?! Znamy prawdę Wszystko zaczęło się jeszcze przed finałem. Kiedy Ola wróciła do programu "Hotel Paradise", to powiedziała otwarcie że stanie za Adamem, z którym wcześniej zawarła pakt. Ale Adam był wtedy z Violą, przyjaciółką Marietty, co Marietta ostro skrytykowała. Powiedziała wówczas, że dla niej "święta trójca" (Adam i Viola, ona i Chris oraz Ola i Maciek - bo to Maciek ją przywrócił do show) przestała istnieć! Ostatecznie Ola stanęła za Maćkiem, ale już się nie odzywała do Marietty... Moim zdaniem, nasza kłótnia była spowodowana zachowaniem Marietty. Niestety nie naprawiła ona w porę naszej relacji i myślę, że ta końcówka była już wymuszona. Dlatego wybór jest prosty - powiedziała Ola o Marietcie. A wy jak oceniacie to zachowanie? Zgadzacie się z Olą czy jesteście po stronie Marietty? Zobacz także:  Marietta czy Martyna? Która uczestniczka "Hotelu Paradise" zachwyciła swoim wyglądem w finale show? A wy po czyjej stronie jesteście? Oli czy Marietty?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel)...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner