Aleksandra Kiepura - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe

Ola z "Hotelu Paradise" pokazała nowego partnera! Jest od niej starszy o 11 lat. Jak się poznali?

Aleksandra Kiepura - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe

Ola z "Hotel Paradise" do programu zgłosiła się jako singielka, która jest gotowa na miłość. Niestety, w programie nie udało jej się znaleźć partnera, ale miłość znalazła niedługo po powrocie z Bali. Teraz na Instagramie zdecydowała się przedstawić swojego partnera i na wspólnym nagraniu opowiedziała o ich miłości. A przedstawiła go tak:

Ja Wam chciałam przedstawić mojego mężczyznę, Janka. Oto ten mój wspaniały, piękny człowiek. Janek pierwszy raz ma do czynienia z social mediami. Pierwszy raz jest na live. Po chwili mężczyzna dodał żartobliwie: I ostatni. 

Ola zdradziła, jak się poznali i ile lat ma jej tajemniczy partner. Zobaczcie, kim jest Janusz, nowa miłość Aleksandry Kiepury!

Jak Ola z "Hotel Paradise" poznała swojego partnera?

Ola jest zachwycona swoim nowym partnerem i wielokrotnie podkreśla w nagraniu na Instagramie, że jest bardzo zakochana. Z jej relacji wynika, że to była miłość od pierwszego wejrzenia, a jej nowy partner był pierwszym mężczyzną, który ją onieśmielił. Poznali się w lutym:

Poznaliśmy się po moim pobycie w "Hotelu Paradise". Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam totalnie mnie onieśmielił swoim uśmiechem. (…) Jesteśmy ze sobą trzy miesiące. Po dwóch tygodniach związku zdecydowaliśmy, że ze sobą zamieszkamy - powiedziała Ola.

Janusz potwierdził, że po raz pierwszy spotkali się w lutym, niedługo po tym, jak Ola wróciła z programu do Polski. Dodał też żartobliwie, że jego dziewczyna wykorzystała napiętą sytuację z koronawirusem i wprowadziła się do niego po dwóch tygodniach znajomości. Od tamtej pory są razem niemal 24 godziny na dobę!

Poznaliśmy się w lutym i tak się to tak zaczęło. Mam wrażenie, że Ola wykorzystała sytuacje z koronawirusem i się do mnie wprowadziła - powiedział lekko zmieszany partner Oli. 

Jaka różnica wieku jest między Olą a jej nowym chłopakiem?

Ola jest 23-letnią trenerką fitness i dietetykiem, z kolei Janusz ma 34 lata i prowadzi własną firmę, ale sport też jest ważny w jego życiu. Co prawda dzieli ich 11 lat różnicy, ale łączą wspólne pasje:

Uprawiamy sport, dużo jemy, dużo spacerujemy - opowiedziała Ola na pytanie, jak wspólnie spędzają czas.

Widać, że oboje są w sobie bardzo zakochani. Ola rozpływa się nad wyglądem Janka i stale podkreśla w nagraniu, jak bardzo jest zakochana:

Bardzo kocham Janka, to jest pierwsza osoba, w której się zakochałam, nie wyobrażam sobie, że mogliśmy się rozstać. (...)  Ja nigdy tak szybko nie zamieszkałam z facetem, jestem szczęśliwa, to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Jesteśmy na takim etapie, że chcieliśmy mieć związek. Poznałam tą osobę po "Hotelu Paradise".

A czym zafascynował ją przystojny 34-latek? Ola bez ogródek wylicza, co podoba jej się w Januszu:

Podoba mi się jego usposobienie, bardzo mnie uspokaja ten człowiek, jego podejście do wielu spraw, jest mądry, spokojny, nie ma w sobie agresji. Jest skromnym mężczyzną i to mi imponuje. 

Życzymy szczęścia w tej relacji!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Czy Viola i Adam są razem po programie?! Znamy prawdę

Aleksandra Kiepura jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu "Hotel Paradise".

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51