Ola Kwaśniewska powiększyła sobie usta?
Instagram
Newsy

Ola Kwaśniewska pokazała nowe zdjęcie. Fani pytają: "Powiększyłaś sobie usta?". Odpowiedziała!

Ola Kwaśniewska pokazała nowe zdjęcie. Fani pytają: "Powiększyłaś sobie usta?". Odpowiedziała!

Ola Kwaśniewska powiększyła sobie usta? Gwiazda pokazała na Instagramie nowe zdjęcie, do którego dodała bardzo zabawny hasztag - "#SuszącaZęby#vanKlompa". Fani Oli wiedzą, że hasztagi to jej mocna strona, ale tym razem skupili się nie tylko na samym zdjęciu, a na... ustach Oli. Jedna z fanek wprost zapytała Olę Kwaśniewską, czy powiększyła sobie usta. Była prezydentówna bardzo szybko udzieliła odpowiedzi!

O nie. Pani też obotoksowała usta? - spytała fanka.

nie, nie ma takiej potrzeby :-) - odpowiedziała Ola.

I tu zdecydowanie zgadzamy się z Olą! Piękne usta zawsze były jej atutem i nie ma sensu nic tu zmieniać ;-)

 

ZOBACZ: Aleksandra Kwaśniewska w bikini na BARDZO luksusowych wakacjach. Co napisała? "Syf. Aż bolało patrzeć"

 

Ola Kwaśniewska powiększyła sobie usta? 

Ola Kwaśniewska selfie na Instagramie
Instagram

Gwiazda często chwali się swoimi fotkami na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska w Tajlandii

Też obserwujecie Olę na Instagramie?

Aleksandra Kwaśniewska wypoczywa na wakacjach
Instagram

Aleksandra Kwaśniewska na leżaku
Newsy
Ola Kwaśniewska pokazała ZDJĘCIA z wakacji z mężem na Kubie! Gwiazda porównała go do znanego aktora!
Ola Kwaśniewska pokazała ZDJĘCIA z wakacji z mężem na Kubie! Gwiazda porównała go do znanego aktora!
Ola Kwaśniewska dieta
ONS
Newsy
Ola Kwaśniewska pokazała UROCZE zdjęcie z dzieciństwa
Pokochali je koledzy z show-biznesu

Ola Kwaśniewska jest jedną z tych gwiazd, które życie prywatne trzymają na spory dystans od show-biznesu. Dziennikarka niechętnie opowiada o tym, co się dzieje w jej rodzinnym domu, a zamiast udzielać wywiadów, chętniej przepytuje inne sławne osobistości na łamach "Vivy!" i w programie "Mała czarna". Rzadko też Kwaśniewska opowiada o swoim dzieciństwie, chociaż nie ukrywa, że "nie ma obrzydzenia do celebryckiego świata" . Na szczęście są jeszcze portale społecznościowe, na których czasami można znaleźć prawdziwe perełki. Przykładem jest zdjęcie Oli z dzieciństwa. Gwiazda udostępniła je na otwartym profilu na Facebooku i zebrała furę pozytywnych komentarzy, w tym od osób z branży . Tak Aleksandra wyglądała jako mała Ola. Bardzo się zmieniła? Zobacz: Chcieli na studiach porwać Olę Kwaśniewską Tak polskie gwiazdy wyglądały w dzieciństwie. Poznajecie?

Aleksandra Kwaśniewska w czerwonej marynarce
East News
Newsy
"Ola, dzieci robić czas zacząć". Kwaśniewska odpowiedziała na bezczelny komentarz internauty!
"Ola, dzieci robić czas zacząć". Kwaśniewska odpowiedziała na bezczelny komentarz internauty!

Aleksandra Kwaśniewska  niedawno wraz z mężem Kubą Badachem była na wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia z podróży publikowała na swoim profilu na Instagramie wraz z zabawnymi opisami przy pomocy hashtagów. Widać, że Ola Kwaśniewska wraz z mężem świetnie się bawili i wykorzystywali czas na zwiedzanie i podziwianie widoków. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest miłośniczką podróży, a na swoim koncie ma już wyprawy do takich krajów, jak: Maroko, Japonia, Wietnam, Tajlandia czy Kuba. Komuś jednak nie spodobało się szczęście Oli Kwaśniewskiej, bo pod jednym z jej zdjęć zamieścił bezczelny komentarz. Gwiazda zareagowała po mistrzowsku! Ola Kwaśniewska zareagowała na wpis internauty o ciąży Na jednym z najnowszych zdjęć Oli Kwaśniewskiej na Instagramie możemy podziwiać zarówno ją, jak i jej męża. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, więc od razu nasuwa się wniosek, że podróż jest wyjątkowo udana. Ola Kwaśniewska jak zwykle w zabawny sposób opisała fotografię. Hajkingowa grupa pod wezwaniem świętej Adrenaliny, w drodze na szlaki. Nasza taktyka jest prosta: idziemy po emocje typu krew się gotuje, włosy dęba, żołądek skręcony do Wigilii, moczenie nocne. Ber Gryls to przy nas francuska sunieczka z kokardą albo nawet kokardka tej sunieczki - napisała. Pod zdjęciem nie brakuje pozytywnych komentarzy od fanów Oli, z jednym wyjątkiem. Internauta opublikował bowiem bezczelny komentarz o ciąży.  Ola ,dzieci robić czas zacząć...Aleksander i Jola na pewno czekają - napisał. Ola Kwaśniewska zareagowała po mistrzowsku! fajnie to czujesz, że „robienie dzieci” to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty - odpowiedziała. Pod odpowiedzią Oli Kwaśniewskiej pojawiła się lawina komentarzy od...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner