Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ola Kwaśniewska pokazała stare zdjęcie
ONS
Newsy

Kwaśniewska spotykała się z najważniejszymi ludźmi na świecie. Chwali się zdjęciem z królową Elżbietą

Jak wyglądała jako nastolatka?

Gwiazdy rzadko pokazują swoje zdjęcia z przeszłości, ponieważ boją się kompromitacji. Całkiem niedawno Małgorzata Kożuchowska pochwaliła sięftotką z koleżankami z branży, kiedy były dużo młodsze. Zobacz: Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat ze sławnymi koleżankami. Teraz to wielkie gwiazdy 

Teraz do grona osób, które dodaję zdjęcia sprzed kilkunastu lat dołączyła Ola Kwaśniewska. Córka byłego prezydenta dzięki wysokiej pozycji rodziców mogła sporo podróżować i poznawać największe osobistości ze świata polityki i kultury. Na Instagramie gwiazdy właśnie pojawiła się czarno-biała fotografia, na której nastoletnia Kwaśniewska wita się z królową Elżbietą II. To z pewnością był niezwykły moment, który zapamiętała na długo, a teraz podzieliła się nim z fanami.

Wiedzieliście, że miały okazję się poznać?

Zobacz: Kwaśniewska zniknęła z salonów. Na Instagramie chwali się wakacjami w kurorcie dla najbogatszych
 
 

Ola Kwaśniewska na urodzinach "Vivy!":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z mężem
ONS/Instagram
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska po raz pierwszy pokazała wspólne ZDJĘCIE z mężem! "Piękna i przystojniak"
Aleksandra Kwaśniewska po raz pierwszy pokazała wspólne ZDJĘCIE z mężem! "Piękna i przystojniak"

Aleksandra Kwaśniewska pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z mężem! Być może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że para do tej pory bardzo chroniła swoje życie prywatne, nigdy razem nie pokazywała się publicznie, ani nie pozowała do wspólnych fotek. Ostatnie wspólne zdjęcia pochodzą z  ich głośnego ślubu sprzed kilku lat . Teraz Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła swoim fanów na Instagramie i wstawiła fotkę z mężem, którą podpisała w dość zaskakujący sposób... #straszniesiętuzaniebyłamgdyżbyłamzupełniegdzieindziej #powyżejprzyłapananaprzyłapywaniumewnawodnychigraszkach #starewariatki #fotywrzucaćbędęna @lets.go.everywhere #więcjakktośchcesięwespółposzlajaćpoświecietospraszamtamże- napisała córka byłego prezydenta. Internauci byli zachwyceni nowym zdjęciem na jej profilu. Co pisali w komentarzach? Super ludzie,to super Para Piękna i przystojniak Szczęśliwości. . Miło patrzeć :) Zobaczcie pierwsze wspólne zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej z mężem, Kubą Badachem na Instagramie. Widać, że bardzo się kochają!   Zobacz także: WOW! Ola Kwaśniewska razem z mężem nagrała piosenkę. I to o Natalii Kukulskiej!   Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wspólnym zdjęciu. Aleksandra Kwaśniewska pokazała pierwsze zdjęcie z mężem.

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej wyśmiana w teatrze
ONS
Newsy
Ciąża i macierzyństwo Kożuchowskiej wyśmiane w sztuce teatralnej! Dostało się też innym aktorom
Tekst przedstawienia bezwzględny dla gwiazd

Małgorzata Kożuchowska od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą małego Jasia Franciszka. Gwiazda prawie w całości poświęca swój czas na wychowywanie synka. Choć wróciła już do pracy, zabiera go na plan serialu, gdzie ma zapewnioną znakomita opiekę. Przypomnijmy: Kożuchowska zabiera syna na plan serialu. Cała ekipa jest postawiona na baczność Okazuje się, że ciąża i macierzyństwo Kożuchowskiej może być inspiracją dla twórców teatralnych. Kilka dni temu swoją premierą w Teatrze Powszechnym miała sztuka "Szczury" w reżyserii Mai Kleczewskiej. W kilku recenzjach przedstawienie uchodzi za swoistą krytykę społeczną oraz prześmiewcze spojrzenie na środowisko celebrytów i aktorów. W satyrze został skrytykowany m.in. Michał Żebrowski, za wypowiedzi o hodowli zwierząt oraz Joanna Szczepkowska i jej słynne oskarżenia o gejowskie lobby w teatrze. Nie zabrakło również tematy ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej. W przedstawieniu wyśmiany jest fakt jej przywiązania do religii oraz pogłoski o diecie św. Hildegardy. Agentka aktorki, jak informuje "Na żywo", nie chciała komentować tej sprawy. Może sama aktorka zabierze głos? Zobacz: Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat ze sławnymi koleżankami. Teraz to wielkie gwiazdy Małgorzata Kożuchowska z rodziną na spacerze:

Ola Kwaśniewska, Natalia Kukulska
Newsy
Natalia Kukulska nie ma czasu na spotkanie z Olą Kwaśniewska? Ola komentuje to z humorem:)
Natalia Kukulska nie ma czasu na spotkanie z Olą Kwaśniewska? Ola komentuje to z humorem:)

Ola Kwaśniewska i Natalia Kukulska od lat są przyjaciółkami. Obie gwiazdy chętnie bywają razem na imprezach, a jakiś czas temu - z okazji Dnia Przyjaciela - Ola Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z wokalistką na Instagramie. Teraz chyba jednak Ola i Natalia nie mają dla siebie tyle czasu, ile by chciały. Kukulska ma sporo obowiązków na głowie - wychowanie i opieka nad małą Laurą, a także pracę nad płytą oraz trasę koncetową. To wszystko pochłania ją bez reszty. A Ola - jak to ona - skomentowała to z humorem...   Co Kwaśniewska napisała Kukulskiej?› Ostatnio pod jednym ze zdjęć na Instagramie Natalii Kukulskiej Ola Kwaśniewska opublikowała komentarz:   Uważam kategorycznie, że już czas wrócić, zadzwonić do mnie i powiedzieć "hej to kiedy się spotykamy?" 😀😘 (…) Ale jak tam sobie chcesz… 😜 - napisała Kwaśniewska.     Nie wątpimy, że przyjaźń Oli Kwaśniewskiej i Natalii Kukulskiej przetrwa chwile rozłąki! ;)   Przeczytaj też:  Ola Kwaśniewska zdradziła, dlaczego wycofała się z życia publicznego. Nawiązała do Ani Lewandowskiej   Ola Kwaśniewska chciałaby się spotkać z Natalią Kukulską. Wyraźnie się za nią stęskniła   Ola i Natalia od dawna się przyjaźnią!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner