Party Stories
Ola Gintrowska
ONS
Newsy

Słynna syrena z Eurowizji czyli Ola Gintrowska ćwiczy taniec na rurze z popularną aktorką! Mamy zdjęcia!

Słynna syrena z polskich preselekcji na Eurowizję, czyli Ola Gintrowska, ćwiczy taniec na rurze. Kto jej towarzyszy? Sama Izabella Miko! Czy właśnie tak piosenkarka przygotowuje się do podbicia polskiego rynku?

Mija kilka tygodni od polskich preselekcji, gdzie Ola Gintrowska wystąpiła na scenie jako syrena, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Wokalistka jednak nie poddaje się i walczy o zainteresowanie. Jak? Seksownymi zdjęciami z treningów tańca na rurze z popularną w USA Izą Miko. Jak sama napisała na Facebooku, do tańca powróciła po dłuższej przerwie. Kiedy zobaczymy efekty jej ćwiczeń? Oby jak najszybciej. Może wtedy wszyscy zapomną o syrenim ogonie ;)

 

Zobacz: Ola Gintrowska na Orłach 2016. Tym razem bez syreniego ogona! Hot or not?

 

Ola i Iza Miko na rurze!

Ola Gintrowska ćwiczy taniec na rurze

Ola Gintrowska jako syrena!

Ola Gintrowska
ONS

Aleksandra Gintrowska na Orłach 2016.

Ola Gintrowska w białej koszuli

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ola Gintrowska na Orłach 2016
Newsy
Ola Gintrowska na Orłach 2016. Tym razem bez syreniego ogona! Hot or not?

Ola Gintrowska na Orłach 2016 zaprezentowała się dość w skromnej stylizacji - białej bluzce i czarnej spódnicy z koronką. Do niezbyt oryginalnej kreacji założyła szpilki z sieciówki (Zara). Tym razem słynna eurowizyjna syrena nie zaliczyła wpadki, ale szału również nie było. Ola Gintrowska na Orłach 2016 Ola Gintrowska zdobyła sporą "popularność" po polskich preselekcjach na Eurowizję. Wokalistka zaprezentowała się w syrenim ogonie, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Niestety, nie poradziła sobie wokalnie. Piosenkarka jednak nie przejmuje się hejtami. Tłumaczy, że takie doświadczenie jest dla niej niezwykle cenne. Wie jednak, że nie wypadła najlepiej: [...] za to ogromne doświadczenie, z którego inaczej jak na scenie, z niełatwą konkurencją, się nie zdobędzie. Dziękuję za komentarze i zapraszam do dalszego śledzenia moich poczynań :) Będzie lepiej. Jak wypadła na Orłach 2016? Tym razem obyło się bez wpadki, ale cel został osiągnięty. Ola jest na językach.   Zobacz: Ola Gintrowska na żywo. Jak wypadła?   Ola Gintrowska na Orłach 2016. Ola Gintrowska na Orłach w skromnej stylizacji.   Ola Gintrowska jako syrena na Eurowizji.

Magda Gessler kibicuje Oli Gintrowskiej na Eurowizji!
Newsy
Magda Gessler ma swoją faworytkę na Eurowizji 2016! Nie jest to ani Margaret, ani Górniak!

Magda Gessler zdradziła komu kibicuje podczas polskich preselekcji na Eurowizję 2016! A jest to... Ola Gintrowska! Na swoim Facebooku Magda Gessler wzięła udział w wydarzeniu, którego celem jest promocja piosenki Oli Gintrowskiej na Eurowizję! Magda Gessler kibicuje Oli Gintrowskiej! Magda Gessler śledzi na bieżąco wszystko to, co dzieje się w sieci. Jak sama mówi, chce niedługo otworzyć swój własny portal plotkarski! Wiadomo już, że Ola Gintrowska będzie często tam się pojawiać: Moja faworytka to Ola! - napisała gwiazda TVN. Magda nie jest pierwszą gwiazdą, która zabrała głos w sprawie Eurowizji i polskich preselekcji. Wiemy już, że Alicja Bachleda Curuś będzie kibicować Edycie Górniak , zaś Anna Mucha czy Ola Ciupa - Margaret. Ola Gintrowska na pewno musi być zadowolona z takiego wsparcia. W końcu restauratorka ma ponad 1,1 mln fanów na Facebooku, a więc o Oli usłyszy mnóstwo osób.   A Wy komu będziecie kibicować?   Zobacz: Eurowizja 2016: Dorota Osińska i Ola Gintrowska zaśpiewały na żywo swoje hity! Która wypadła lepiej?   Magda Gessler kibicuje Oli! Ola Gintrowska - Missing - z tym utworem chce nas reprezentować na Eurowizji.   Magda Gessler jest fanką Eurowizji!

Dorota Osińska i Ola Gintrowska w Świat się kręci
Newsy
Eurowizja 2016: Dorota Osińska i Ola Gintrowska zaśpiewały na żywo swoje hity! Która wypadła lepiej?

Dorota Osińska i Ola Gintrowska, czyli kandydatki na Eurowizję 2016, pojawiły się w studiu "Świat się kręci", gdzie zaśpiewały swoje piosenki. Dorota Osińska zaprezentowała widzom "Universal", zaś Ola Gintrowska "Missing". Która z nich wypadła lepiej? Gwiazdy polskich preselekcji na Eurowizję w Świat się kręci Eurowizyjne propozycje Doroty i OIi wzbudzają duże zainteresowanie wśród fanów konkursu. Obie panie świetnie zaśpiewały na żywo w programie "Świat się kręci", co niestety nie udało się Margaret. Opowiedziały również o swojej reakcji, kiedy dowiedziały się, że będą w polskich preselekcjach. Okazuje się, że Dorota miała wówczas próby w teatrze, a więc dowiedziała się z esemesa od znajomych, zaś Ola była wtedy na ceremonii Grammy Awards! Obie były jednak bardzo szczęśliwe, że powalczą o Eurowizję 2016!   Czy któraś z nich ma szanse na zwycięstwo? Zobaczcie ich występy na żywo i zagłosujcie w naszej sondzie!   Zobacz także: TVP faworyzuje Edytę Górniak w spocie preselekcji do Eurowizji?! Reżyser teledysku już się tłumaczy!   Ola Gintrowska i jej Missing. Dorota Osińska z "Universal". Czy to Dorota Osińska powinna pojechać na Eurowizję? A może powinna to być Ola Gintrowska?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner