Ola Ciupa w programie Kuby Wojewódzkiego
ons
Newsy

Ciupa chciała być kiedyś Wodzianką u Wojewódzkiego. Kuba odrzucił jej ofertę, a ona mu to wypomniała

Dobrze zrobił?

Kariera Oli Ciupy po tym jak wystąpiła w teledysku Donatana nabrała rozpędu. Modelka teraz doskonale wykorzystuje swoją popularność i odcina od niej kupony. Niedawno pojawiła się w nowej kampanii. Zobacz: Piękna Ola Ciupa w nowej kampanii raklamowej. Ma fryzurę na Violettę Villas

Dzisiaj gwiazda pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Stałym punktem show jest wejście Wodzianki, która podaje gościom oranżadę do picia. Ciupa także chciała kiedyś pełnić tę rolę i wzięła nawet udział w castingu. Zaznaczyła, że doszła nawet do finałowej dziesiątki. Dzisiaj wypomniała Kubie jego decyzję:

Nie wiem czy pamiętasz, ale ja brałam kiedyś udział w castingu na Wodziankę. Doszłam nawet do finałowej dziesiątki, ale nie wybrałeś mnie, nie poznałeś się na moim talencie. A teraz tak się życie potoczyło, że jestem twoim gościem.

Widzielibyście ją w tej roli?

Zobacz na Polki.pl: Bob Sinclar z Olą Ciupą sam na sam

Ola Ciupa na gali Styl.pl


Ola Ciupa odebrała swój pierwszy samochód
ONS
Newsy
Ciupa dostała samochód za darmo. Pochwaliła się na Facebooku
Pozuje w seksownym kombinezonie

Już niedługo kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami", w której zobaczymy kolejne sławy. O udział w show walczyły między innymi Ola Ciupa i Cleo, ale szansę mogła dostać tylko jedna z nich. Zobacz:  Ola Ciupa i Cleo walczyły o udział w „Tańcu z gwiazdami”. Wiemy, która wygrała to starcie! Teraz Słowianka Donatana ma się czym pochwalić, ponieważ otrzymała za darmo samochód. To duży przywilej, którym może poszczycić się tylko nieliczne grono gwiazd. Ciupa jest bardzo szczęśliwa, a nowe auto ma słowiańskie akcenty, dzięki czemu wyróżnia się. Co ciekawe Ola pojawiła się w pięknym kombinezonie, który wyeksponował jej długie nogi, a niedawno taki sam miała na sobie Doda w "Tańcu z Gwiazdami". Jak się prezentuje? Zobacz na Polki.pl:  Bob Sinclar sam na sam z Olą Ciupą!  

Anastacia Aneta Sablik
Newsy
Anastacia zachwycona polską wokalistką. Ogląda jej występy!
Polka nie ukrywała zaskoczenia

Aneta Sablik od kilku tygodni podbija serca widzów programu "Deutschland sucht den Superstar", czyli niemieckiej wersji znanego w Polsce "Idola". Śliczna Polka dostała się do finałowej dziesiątki i z każdym występem zdobywa coraz lepsze opinie, dzięki czemu bez problemu awansuje do kolejnego etapu. Przypomnijmy: Polka skradła serca Niemców. Będzie gwiazdą? W ostatnim odcinku programu Aneta wykonała utwór Anastacii "I''m Outta Love". Po raz pierwszy na widowni zasiedli jej rodzice, ale nie była to pierwsza niespodzianka przygotowana przez producentów. Na ekranie jednego z telebimów przed występem pojawiła się amerykańska wokalistka i życzyła jej powodzenia. Witaj Aneta, słyszałem, że ktoś śpiewa moją piosenkę dzisiaj. Myślę, że poradzisz sobie świetnie. Obserwuję cię! - powiedziała Sablik nie mogła dojść do siebie po tym co zobaczyła, ale mimo wielkiego szoku brawurowo poradziła sobie z hitem Amerykanki. Bez problemu wywalczyła awans do kolejnego odcinka.   Poznajcie nową idolkę naszych zachodnich sąsiadów:  

ONS
Newsy
Znamy skład drużyn w X-Factor! Farna cała we łzach
Kogo wybrali?

Dziś w "X Factor" wyemitowano drugi odcinek "boot camp" w którym Kuba Wojewódzki i Ewa Farna  wybrali uczestników z którymi spotkają się w przyszłym odcinku w domach jurorskich, gdzie ostatecznie zostanie wyłoniony skład finałowej dwunastki do odcinków na żywo. Tydzień temu, kiedy Tatiana i Czesław kompletowali swoje składy pełno było wzruszeń, łez i zaskakujących, często niezrozumiałych decyzji. Przypomnijmy: Czesław w ogniu krytyki pozostałyc jurorów    Kuba, który będzie opiekować się zespołami w swoich wyborach sugerował się nie tylko występami z przesłuchań, ale również historią uczestników od pierwszego castingu. Właśnie dzięki temu na krzesłach mogli usiąść Magdalena i Beniamin , którym dzisiejszy występ nie poszedł najlepiej. Uważni obserwatorzy zauważyli, że wokalistka jest już znana szerokiej publiczności z występów w grupie Brathanki. Niestety dla nich, chwilę później pojawili się lepsi uczestnicy i duet musiał opuścić program.  Zobacz: Kuba Wojewódzki skrytykował konkurencyjne show Zdecydowanie więcej emocji wśród samych uczestników jak również jurorów wzbudziły eliminacje w drużynie Ewy. Pod jej opiekę trafiły dziewczyny. Z dziesiątki najlepszych wokalistek w show Ewa musiała wybrać tylko pięć z którymi spotka się w swoim domu. Po występie Magdaleny Bal publiczność nagrodziła ją owacjami na stojąco, wszyscy łącznie z Ewą byli nią zachwyceni.   Kuba: Kiedy poznałem Kasie Nosowska, była niepozorna i nic nie zapowiadało, że będzie gwiazdą. Życzę ci tego samego. Ewa: Gwałciłam replay po castingu... później słyszałam drugi twój występ i to nie było fajne. Zastanawiałam się czy będziesz w finałowej dziesiątce, ale dziś mówić ci tak -  podsumowała Farna   Ewie ciężko było żegnać się z kolejnymi dziewczynami. Po występie Izabeli Płóciennik kiwnęła...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner