Ola Ciupa ma romans z Popkiem?

Raper Popek ma partnerkę, ale pochwalił się gorącymi zdjęciami z Olą Ciupą! Co ich łączy?

Ola Ciupa ma romans z Popkiem?

Ola Ciupa i Popek z Gangu Albanii mają romans?! W sieci pojawiło się mnóstwo wspólnych zdjęć modelki i kontrowersyjnego rapera. Co ich tak naprawdę łączy? Okazuje się, że tylko sprawy zawodowe. Już niedługo odbędzie się premiera ich wspólnej piosenki.

 

Ola Ciupa i Popek mają romans?

Sprawa jest skomplikowana, bo Popek czyli Paweł Rak, kontrowersyjny raper i muzyk, zawodnik MMA, ma partnerkę i córeczkę. Ponadto - Popek niedawno wrócił do Polski z Anglii, gdzie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany listem gończym za kradzież z włamaniem. Niedawno cofnięto mu jednak europejski nakaz aresztowania. Raper może więc skupić się na kolejnych muzycznych projektach, a jednym z nich będzie... nowa piosenka z Olą Ciupą. I to właśnie sprawy zawodowe łączą modelkę i Popka! Chociaż oboje bardzo się polubili, o romansie nie ma mowy. Co prawda Ciupa jest singielką - niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, chce teraz skupić się na pracy i kolejnych projektach.

 

Popek jest jedną z największych polskich gwiazd YouTube'a. Zaczynał swoją karierę w zespole Firma, a od dwóch lat współtworzy Gang Albanii, który jest bardzo popularny w Polsce (ich płyta "Królowie życia" sprzedała się w ponad 100 tys. nakładzie). Znany jest też z wytatuowania sobie gałek ocznych, zrobienia "skaryfikacji" na połowie twarzy i wymieniania zębów na złote implanty.

 

Czekacie na wspólną piosenkę Oli i Popka? Zobaczcie zwiastun.

 

Zobacz: Szafy gwiazd. Ciupa pokazuje ubrania i mówi: "Nie mam się dla kogo rozbierać, bo jestem singielką!"

 

 

Ola Ciupa z Popkiem.

Ola Ciupa ma romans z Popkiem?

 

Ola Ciupa  przeprowadziła wywiad z Popkiem dla 4fun.tv.

Ola Ciupa ma romans z Popkiem?

 

Ola Ciupa i Popek bardzo się polubili.

Ola Ciupa ma romans z Popkiem?

Więcej na temat Ola Ciupa Popek
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17