ONS

Kilka dni temu wreszcie dowiedzieliśmy się kto zastąpi Maję Sablewską w programie „X Factor”. Okazuje się, że razem z Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem za stołem jurorskim zasiądzie Tatiana Okupnik. Nieco zapomniana piosenkarka, która jakiś czas temu wyjechała z Polski, jest zachwycona nową rolą. W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” Okupnik przyznała, że nie obawia się konfliktu z pozostałymi jurorami, zwłaszcza z Kubą Wojewódzkim, który nigdy nie ukrywał swojej niechęci wobec Sablewskiej.

- Kubę znam i byłam wielokrotnie w jego programie, w związku z czym chemia między nami jest. Dlaczego ja mam się bać Kuby? – zastanawia się Tatiana Okupnik. Ja potrafię być szczera i stanowcza też potrafię być, w związku z czym na pewno w tym programie będę miała szansę dać się poznać publiczności też z takiej strony.

Okazuje się, że była wokalistka zespołu „Blue Cafe” od dawna marzyła o tym, żeby wystąpić w muzycznym show. Ze współpracy z Tatianą Okupnik zadowolony jest również reżyser programu, Wojciech Iwański, który wierzy, że widzowie pokochają nową jurorkę.

- Tatiana będzie takim diamentem. Ale nie będzie tylko dla ozdoby, ona będzie jurorem bardzo merytorycznym - stwierdził Iwański.

Miejmy więc nadzieję, że Tatiana Okupnik poradzi sobie w nowej roli.

              

 

kb

Więcej na temat Tatiana Okupnik