ONS

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy was o zmianach w składzie jurorskim programu "X Factor". Maję Sablewską zastąpiła była wokalistka zespołu "Blue Cafe", Tatiana Okupnik. Piosenkarka jest już po pierwszym castingu z udziałem jurorów. Jak poradziła sobie w nowej roli? Tatiana w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, co przeżywała tuż przed rozpoczęciem konkursu: "jest podniecenie i pewna ekscytacja". Okazuje się, że artystka dopiero teraz miała szansę poznać Czesława Mozila. Tatiana Okupnik wręcz nie mogła doczekać się tego spotkania.

- Czesława jeszcze nie poznałam i już nie mogę doczekać się spotkania z kosmitą. Wszyscy uprzedzili mnie, że to jest kosmita taki pozytywny - powiedziała Okupnik.

Następczyni Mai Sablewskiej przyznała również, że pomiędzy nią a pozostalymi jurorami nie powinno być "zgrzytów". Tatiana Okupnik sprawia wrażenie wyluzowanej i pewnej siebie. Miejmy więc nadzieję, że nie będzie miała problemów z ocenianiem uczestników przed kamerami, co ponoć nie było najmocniejszą stroną Sablewskiej.

                       

kb

Więcej na temat Czesław Mozil Tatiana Okupnik