Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Newsy

Okładkowa sesja dla "Żurnala" od kulis (WIDEO)

Tak wygląda praca modelki

Od wczoraj można dostać w wybranych sklepachH&M odświeżone wydanie gazety "Żurnal" Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Piotra Hulla. (pełna lista sklepów tutaj) Na okładce znalazło się zdjęcie Honoraty Wojtkowskiej, które jest przedsmakiem tego, co znajdziecie w środku. Kilka dni temu jako jedni z pierwszych pokazaliśmy efekty kilkugodzinnej pracy ekipy "Żurnala" i sugerując się waszymi opiniami, przypadły wam do gustu (zobacz: Honorata pokazuje język na okładce).

Dzisiaj udostępniamy wam film obrazujący jak wygląda praca modelki i całej ekipy przy takiej sesji. Po obejrzeniu można łatwo wywnioskować, że oprócz dobrej zabawy jest też sporo pracy.

Credits:

MODELS:
Honorata Wojtkowska - D'vision Warsaw
Marta Pawłowska - D'vision Warsaw
Michał Lewandowski - D'vision Warsaw

PHOTO SESSION:
photographer: Attila Husejnow
styling: Anna Tomczak
make-up: Kasia Zaremba
hair: Klaudia Rembelska, Tomek Zajczyk, Kamil Gąsior, Piotr Hull / Salon Wilcza18

MOVIE BACKSTAGE:
cameraman: Roman Kałuża Wierzchosławski
editing and visual effects: Martyna Kaczanowska
music: Last Blush - Mystique
production coordinator: Emilia Piasecka
Fundacja Multioptyka

ŻURNAL
Karolina Korwin Piotrowska
Piotr Hull

kn
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Praca i zabawa, czyli sesja Honoraty dla "Żurnala" od kulis (WIDEO)
Co się działo na planie sesji?

Od wczoraj można dostać w wybranych sklepachH&M odświeżone wydanie gazety "Żurnal" Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Piotra Hulla . ( pełna lista sklepów tutaj ) Na okładce znalazło się zdjęcie Honoraty Wojtkowskiej , które jest przedsmakiem tego, co znajdziecie w środku. Kilka dni temu jako jedni z pierwszych pokazaliśmy efekty kilkugodzinnej pracy ekipy "Żurnala" i sugerując się waszymi opiniami, przypadły wam do gustu (zobacz: Honorata pokazuje język na okładce ). Dzisiaj udostępniamy wam film obrazujący jak wygląda praca modelki i całej ekipy przy takiej sesji. Po obejrzeniu można łatwo wywnioskować, że oprócz dobrej zabawy jest też sporo pracy. chimera

Newsy
Honorata z Top Model na okładce Żurnala. Mamy zdjęcia
Przedpremierowe zdjęcia w kolekcji Marni dla H&M

Już za dwa dni w wybranych sklepach H&M w całym kraju będzie można dostać limitowaną kolekcję Marni dla H&M, a wraz z nią wznowione wydanie pierwszego numeru gazety "Żurnal" Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Piotra Hulla . W niedzielę pisaliśmy , że światowa sieciówka zachwyciła się autorskim projektem non-profit, co oznacza że promocja "Żurnala" będzie miała coraz większy zasięg. We wznowionym wydaniu pierwszego numeru z okładki ponownie spogląda na nas Honorata Wojtkowska , która wystylizowana w ubrania z kolekcji Marni dla H&M w zmysłowy sposób pokazuje język . W środku znajdzie się także sesja z Top Modelką w roli głównej. Zanim jednak sięgniecie po reedycję "Żurnala", poniżej możecie już teraz zobaczyć kilka zdjęć, które w nim znajdziecie, na czele z okładką. Backstage sesji zdjęciowej: Autorzy sesji: Stylizacja: Anna Tomczak Fryzury: Piotr Hull, salon Wilcza 18 Make up: Kasia Zaremba Foto: Atilla Husejnow modele: Honorata, Marta i Michał - D'Vision Pełna lista sklepów, w których dostępny będzie "Żurnal" TUTAJ A tak wyglądała okładka pierwszego wydania premierowego numeru "Żurnala": Karolina Korwin-Piotrowska o reedycji "Żurnala" w rozmowie z AfterParty.pl: chimera

Newsy
Honorata Wojtkowska na okładce "Żurnala"
Ubrana od stóp do głów w kolekcję Marni dla H&M

Honorata Wojtkowska staje się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na polskim rynku. Co prawda po wybiegu nie chodzi, ale od propozycji na sesje zdjęciowe nie może się wprost opędzić.Cieszący się ogromną popularnością pierwszy numer magazynu "Żurnal" doczekał się reedycji, która została wzbogacona o sesję Honoraty ubranej od stóp do głów w nową, limitowaną kolekcję Marni dla H&M. Honorata wygląda nieco inaczej niż zazwyczaj - blond afro i cukierkowe usta sprawiły, że z eterycznej modelki zrobiła nam się niesforna, aczkolwiek bardzo ujmująca młoda dziewczyna. Efekty możecie podziwiać poniżej. Stylizacja: Anna Tomczak Fryzury: Piotr Hull, salon Wilcza 18 Make up: Kasia Zaremba Foto: Atilla Husejnow modele: Honorata, Marta i Michał - D'Vision   Lista sklepów, w których dostępny będzie "Żurnal": Warszawa, ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 CH Promenada, ul. Ostrobramska 75c, 04-175 CH Stary Browar, ul. Półwiejska 42, ^!-888 Poznań CH Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa CH Galaxy, Szczecin Al. WYzwolenia 18/20, 70-554 ul. Świdnicka 7, 50-064 Wrocław CH Manufaktura, Łódź, ul. Jana Karskiego 5, 91-071 CH Alfa, Olsztyn, ul. Piłsudskiego 16/18, 10-576 CH Galeria Krakowska, Ul. Pawia 5, 31-154 CH Plaza Lublin, ul. Lipowa 13, 20-024 Lublin Galeria Bałtycka, Gdańsk, ul.Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk CH Alfa Białystok, ul. Świętojańska 15, 15-277 Białystok Galeria Malta, Poznań Ul. Abp. Baraniaka  8 61-827 Poznań Silesia City Centerul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice Millenium Hall, Rzeszów, Ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów   Zobacz efekty sesji Honoraty Wojtkowskiej dla "Żurnala" Kulisy sesji z Honoratą Wojtkowską Karolina Korwin-Piotrowska o reedycji "Żurnala"  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner