Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Okładka Newsweeka z Krzysztofem Ziemcem
Newsweek/ons
Newsy

Nowa okładka "Newsweeka" szokuje! Ziemiec i Kurski jak dziennikarze za czasów PRL. Będzie pozew?

Nowa okładka "Newsweeka" szokuje! Ziemiec i Kurski jak dziennikarze za czasów PRL. Będzie pozew?

Nowa okładka "Newsweeka" wzbudziła duże kontrowersje w świecie mediów. Choć nowy numer tygodnika ukazuje się jutro, okładka krąży już po sieci. Widzimy na niej Jacka Kurskiego, Danutę Holecką, Krzysztofa Ziemca oraz Michała Adamczyka, którzy wyglądają jak... dziennikarze z czasów PRL. Pod zdjęciem pojawia się tytuł - Fabryka kłamstw. Dlaczego dziennikarze "Wiadomości" zgadzają się firmować swoimi twarzami propagandę i manipulacje. 

 

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Kurski, Ziemiec bohaterami kontrowersyjnej okładki Newsweeka

Już od kilku tygodni mówi się głośno o tym, że "Wiadomości" sprzyjają nowej władzy i nie zawsze materiały w nich pokazane są obiektywne i zgodne z prawdą. Dużo emocji budzi fakt, że dziennikarze, którzy wcześniej cieszyli się sporą sympatią widzów - Krzysztof Ziemiec czy Danuta Holecka, zgadzają się swoimi twarzami promować "Wiadomości" w nowym wydaniu pod rządami prezesa Jacka Kurskiego. Okładka "Newsweeka" nawiązuje do zarzutów, które pojawiają się pod adresem nowego prezesa i gwiazd programu informacyjnego, sugeruje przy okazji, że "Wiadomości są już tak propagandowe, jak za czasów PRL-u. Czy to jednak nie przesada? Czy w związku z tą okładką, nowy prezes TVP wytoczy proces "Newsweekowi", którym dowodzi Tomasz Lis? Okaże się już wkrótce!

 

ZOBACZ: Doda chwali zmiany w TVP: "Telewizja w końcu słucha głosu widzów!"

 

Okładka nowego Newsweeka:

Okładka Newsweeka z Danutą Holecką
Newsweek

Jacek Kurski pozwie Tomasza Lisa i jego gazetę?

Jacek Kurski wygwizdany w Opolu
YouTube

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Lis w koszuli
TV-Show
Kurski nowym prezesem TVP! Lis: "Dobra, Jacek, to mam ten program w poniedziałek czy nie?"
Kurski nowym prezesem TVP! Lis: "Dobra, Jacek, to mam ten program w poniedziałek czy nie?"

Wszystko wskazuje na to, że  Jacek Kurski  zostanie nowym prezesem TVP, a jego nominacja będzie ogłoszona już dziś.  Tomasz Lis  spytał na Twitterze polityka PiS, czy jest szansa na to, aby jego program "Tomasz Lis na żywo" utrzymał się na antenie. Jaka będzie decyzja nowego prezesa? Tomasz Lis chce utrzymać program w TVP? Nominacja Jacka Kurskiego na nowego prezesa TVP jest sporym zaskoczeniem, ale zmiany na Woronicza są nieuniknione. Krążą plotki na temat tego, że z pracą ma pożegnać się kilku czołowych dziennikarzy, a wśród nich znajdą się m. in. Piotr Kraśko i Tomasz Lis, który sam potwierdził te doniesienia. Jego program "Tomasz Lis na żywo" wzbudza wiele emocji i dziennikarz nieraz naraził się obecnemu rządowi swoimi poglądami. Cały czas ma jednak nadzieję na to, że uda mu się zatrzymać program na wizji przynajmniej do końca miesiąca , a na Twitterze nie omieszkał zapytać o to Jacka Kurskiego: Dobra, Jacek, to mam ten program w poniedziałek czy nie? Tylko, po starej znajomości, daj mi znać ciut wcześniej. Jak myślicie - Tomasz Lis utrzyma swój program w TVP?   Zobacz: Program Jana Pospieszalskiego jednak nie zniknie z anteny. Czy i Tomasz Lis ma szansę zostać w TVP?   Tomasz Lis na Twitterze pyta o program Jacka Kurskiego Dobra, Jacek, to mam ten program w poniedziałek czy nie? Tylko, po starej znajomości, daj mi znać ciut wcześniej. — Tomasz Lis (@lis_tomasz) styczeń 7, 2016 Jacek Kurski nowym prezesem TVP Tomasz Lis pyta Jacka Kurskiego, co z jego programem

Doda zachwyca się nowymi władzami w TVP
Instagram/East News
Newsy
Doda chwali zmiany w TVP: "Telewizja w końcu słucha głosu widzów!"
Doda chwali zmiany w TVP: "Telewizja w końcu słucha głosu widzów!"

Doda nie ukrywa, że jest zachwycona nowymi władzami w Telewizji Publicznej? Piosenkarka, która po kilku latach nieobecności wystąpiła na tegorocznym Festiwalu w Opolu, w rozmowie z "Super Expressem" stwierdziła, że TVP dopiero teraz zaczęła liczyć się ze zdaniem i gustami widzów. Jak Doda skomentowała decyzję poprzedniego prezesa TVP, Juliusza Brauna, który głośno mówił, że "Nie ma uzasadnienia dla obecności Dody w telewizji publicznej " oraz zmiany jakie wprowadził Jacek Kurski ? Jestem bardzo szczęśliwa, że telewizja zaprosiła mnie na festiwal. Cieszę się, że w końcu udało się przełamać tę blokadę. Nigdy jej nie rozumiałam - przyznaje Doda w tabloidzie. - Telewizja powinna dać szansę wszystkim i przede wszystkim słuchać głosów widzów. Cieszę się, że już nie muszę się do tego ustosunkowywać, że telewizja teraz słucha widzów i mam szansę występować razem z innymi artystami! Podzielacie entuzjazm Dody ? Nowymi władzami w Telewizji Publicznej z pewnością nie zachwycają się dziennikarze zwolnieni przez Jacka Kurskiego ...   Zobacz także: Doda nie zawiodła swoich fanów! Zobaczcie jej wielkie show na scenie w Opolu WIDEO   Doda jest zachwycona nowymi władzami w TVP. Piosenkarka skomentowała zmiany wprowadzone przez Jacka Kurskiego.

Jacek Kurski wygrał konkurs na prezesa TVP
East News
Newsy
Zmiana prezesa TVP? Jacek Kurski zostaje, czy doczekał się swojego następcy? Znamy WYNIKI konkursu!
Zmiana prezesa TVP? Jacek Kurski zostaje, czy doczekał się swojego następcy? Znamy WYNIKI konkursu!

Jacek Kurski został prezesem Telewizji Polskiej! To właśnie on wygrał konkurs i przez najbliższe cztery lata będzie stał na czele TVP. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl Jacek Kurski wygrał konkurs  zorganizowany przez Radę Mediów Narodowych. Kurski pokonał tym samym trzech pozostałych kandydatów na stanowisko prezesa - Agnieszkę Romaszewską-Guzy, Krzysztofa Skowrońskiego i Bogdana Czajkowskiego.   Warto przypomnieć, że konkurs na nowego prezesa TVP został zorganizowany po tym, jak w sierpniu wniosek o odwołanie Jacka Kurskiego złożyła członkini Rady Mediów Narodowych, Joanna Lichocka. W mediach pojawiły się wówczas informacje, że Kurski został odwołany ze swojej funkcji a już po paru godzinach okazało się, że polityk wrócił na swoje stanowisko do czasu rozstrzygnięcia dzisiejszego konkursu.   Waszym zdaniem Jacek Kurski zasłużył na wygraną w konkursie? Dobra "zmiana"?   Zobacz także: Jacek Kurski wygwizdany podczas festiwalu w Opolu! Kukiz: "Publiczność go zmiażdżyła"   Jacek Kurski ponownie wybrany prezesem TVP.   Kurski wygrał konkurs Rady Mediów Narodowych.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner