Be Active - luty 2016

Mamy nową okładkę "Be Active. Dietetyka&Fitness"! Nie zgadniecie, z kim pozuje Ewa Chodakowska!

Be Active - luty 2016

Mamy okładkę nowego wydania magazynu Ewy Chodakowskiej "Be Active. Dietetyka&Fitness". Lutowy numer to wydanie walentynkowe więc na okładce jest uczucie! Tym razem najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce pozuje z mężem, Lefterisem Kavoukisem. Para uchodzi za idealne małżeństwo, nieraz okazuje sobie uczucie. W nowym numerze "Be Active. Dietetyka&Fitness" Ewa i Lefteris proponują trening dla dwojga. Co jeszcze w numerze?

Ewa Chodakowska z mężem na okładce "Be Active"

Nowy numer "Be Active. Dietetyka&Fitness" pojawi się w sprzedaży już 12 stycznia. Co w środku? 4 wyjątkowe serie treningowe: Płaski Brzuch, Atletyczna Sylwetka, Mocne Kardio, Solidne Wzmacnianie.

Ponadto niezwykła płyta dla fanek fitnessu - 40-minutowy trening DVD prowadzony przez Tomasza Choińskiego. "HURAGAN WORKOUT" na pewno będzie prawdziwym huraganem dla Waszych ciał!  Tomek przygotował 5 wyjątkowych serii. Serie 1. i 3. obejmują mocne kardio, które spala zbędną tkankę tłuszczowa, a 2. i 4. są solidnym wzmacnianiem poprawiającym jędrność ciała. Natomiast seria 5. to wielki finał, który znacząco przyspiesza metabolizm. HURAGAN WORKOUT mogą ćwiczyć zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
 

W "Be Active. Dietetyka&Fitness" także: kulinarna gra wstępna czyli Afrodyzjaki w lekkich daniach, sprzątanie po japońsku, masaż izometryczny, wspólne odchudzanie - jadłospis na 7 dni.

 

"Be Active. Dietetyka&Fitness" w cenie podstawowej 7,99 zł, zaś z płytą DVD 24,99 zł. Serdecznie polecamy!

 

Zobacz także: Ewa Chodakowska chce być jak Anna Lewandowska. Została blondynką! Której trenerce lepiej w blondzie? SONDA

 

Ewa Chodakowska na okładce "Be Active. Dietetyka&Fitness" z mężem

Ewa Chodakowska z mężem na okładce Be Active

 

W środku trening Tomka Choińskiego

Co nowego w lutowym Be Active? Płyta DVD Tomka Choińskiego

 

"Be Active" na luty 2016 w sprzedaży od 12 stycznia

Ewa Chodakowska w czerwonej bluzie

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04