Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Trojan jako Tomasz Komenda w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Mat. prasowe
Newsy

Ojciec zamordowanej nastolatki błaga o wstrzymanie filmu o Tomaszu Komendzie: "Ja już nie mogę tego wytrzymać..."

Ojciec zamordowanej 15-letniej Małgosi prosi sąd by zakazał produkcji filmu o Tomaszu Komendzie. Ojciec ofiary Zbrodni Miłoszyckiej nie chce, żeby pokazywano jej postać w filmie. 

Ojciec bestialsko zamordowanej 15-letniej Małgosi już dwukrotnie prosił sąd we Wrocławiu, by zakazał produkcji filmu o Tomaszu Komendzie. Ojciec ofiary Zbrodni Miłoszyckiej nie chce, żeby pokazywano jej postać w filmie. Teraz będzie walczył o to w sądzie cywilnym. 

Film o niesłusznie skazanym za potworną zbrodnię, Tomaszu Komendzie ma trafić do kin 18 września. 

Zobacz także: 6540 dni w piekle. Tragiczna historia Tomasza Komendy jeszcze się nie skończyła...

Zapytaliśmy Rafała Collinsa o pracę dla Tomasza Komendy. Odpowiedź nas zaskoczyła!

Ojciec ofiary Zbrodni Miłoszyckiej nie chce filmu o Tomaszu Komendzie

Na początku marca ojciec ofiary Zbrodni Miłoszyckiej zgłosił w sądzie karnym we Wrocławiu, że zaplanowany na jesień film o Tomaszu Komendzie narusza jego dobra osobiste. Nie chce, żeby pojawiła się w nim jego córka Małgosia ani nikt z rodziny. 

Nie będzie pokazywana w żadnym filmie. Ja tego nie mogę zrobić, jestem słabym człowiekiem. Sąd może zakazać realizacji filmu i koniec. - powiedział, co cytuje "Gazeta Wrocławska"

Jednak wniosek ojca został odrzucony przez sąd "z uwagi na brak podstaw prawnych". Podczas kolejnej rozprawy, która miała miejsce 9 marca, ojciec Małgosi mówił: 

Pokazywanie, jak ona tam leżała pod tą stodołą, to jest gnębienie nas. Przyszedł taki moment, że ja już tego nie mogę wytrzymać.

Według informacji "Gazety Wyborczej", Pan Krzysztof zdecydował się oddać sprawę do sądu cywilnego. Pomiędzy rodzicami zamordowanej nastolatki a twórcami "25 lat niewinności. Sprawy Tomka Komendy" może dojść do procesu. 

Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń i życia Tomasza Komendy przy pełnym wsparciu jego rodziny. Tomasz Komenda został niesłusznie skazany za gwałt i brutalne morderstwo 15-letniej Małgosi, do którego doszło w 1996 roku w Miłoszycach na Dolnym Śląsku. W więzieniu spędził 18 lat. Został uniewinniony w maju 2018 roku. Za kratami spędził 18 lat. 

Zobacz także: Film o Tomaszu Komendzie w kinach od 18 września! W głównej roli Piotr Trojan

Ojciec zamordowanej 15-letniej Małgosi prosi sąd o zakaz produkcji filmu o Tomaszu Komendzie. Nie chce, żeby tragiczną historię jego córki pokazywać na ekranach kin. 

Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" ma trafić do kin 18 września. Ojciec ofiary Zbrodni Miłoszyckiej skierował sprawę do sądu cywilnego. 

Tomasz Komenda
East News

Tomasz Komenda uniewinniony
East News
Newsy
To on jest WINNY, nie Tomasz Komenda?! Zatrzymano drugiego podejrzanego ws. zbrodni przed lat
To on jest WINNY, nie Tomasz Komenda?! Zatrzymano drugiego podejrzanego ws. zbrodni przed lat

Nowe fakty.

Tomasz Komenda uniewinniony
East News
Newsy
Tomasz Komenda: "Nie usłyszałem słowa przepraszam". Wiemy, o jakie odszkodowanie walczy
Tomasz Komenda: "Nie usłyszałem słowa przepraszam". Wiemy, o jakie odszkodowanie walczy
Tomasz Komenda
East News
Newsy
Rodzice zamordowanej Małgosi chcą, żeby Tomasz Komenda wrócił do więzienia! Pikietowali przed sądem
Rodzice zamordowanej Małgosi chcą, żeby Tomasz Komenda wrócił do więzienia! Pikietowali przed sądem

We wtorek 15 września w sądzie we Wrocławiu, odbyła się kolejna rozprawa dotycząca zabójstwa 15-letniej Małgosi, za śmierć której w przeszłości został niewinnie skazany Tomasz Komenda. Podczas mów końcowych matka zamordowanej dziewczynki powiedziała, że Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia! Dlaczego? Rodzice zamordowanej dziewczynki pikietowali przed sądem Rodzice zamordowanej dziewczynki pojawili się przed sądem z transparentem, na którym pojawiły się hasła skierowane m.in. do Tomasza Komendy - "WON od Małgosi. Wszyscy żerujecie na jej śmierci" brzmiał fragment napisu na banerze. Jak informuje portal wroclaw.wp.pl podczas mowy końcowej, kiedy obrońca mówił, że w jego ocenie w zabójstwie 15-letniej Małgosi miały brać osoby trzecie, ojciec i matka zamordowanej nastolatki mieli krzyknąć "Komenda".  W obecnej chwili oskarżeni o zabójstwo dziewczynki są Norbert B. oraz Ireneusz M. Dla pierwszego z oskarżonych prokuratura żąda 25 lat więzienia, a dla drugiego dożywocia. Jak już wiemy, rodzice zamordowanej Małgosi uważają, że w sprawę zamieszany jest również uniewinniony Tomasz Komenda. Matka dziewczynki w sądzie mówiła, że w jej ocenie ślady zębów na ciele jej córki należą do uniewinnionego w 2018 roku Tomasza Komendy. Oskarżenie jednak uważa inaczej. Przypominamy, że w miniony weekend Tomasz Komenda w programie "Dzień Dobry TVN"  apelował do ojca zamordowanej dziewczynki,  żeby przestał go oczerniać. Chciałbym się zwrócić tutaj i podczas programu na żywo, z czego zdaję sobie sprawę, chciałbym się zwrócić do ojca ofiary, że jeżeli jeszcze raz będzie mnie  oczerniał  i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to  spotkamy...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner