Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował ostre oświadczenia Kingi Rusin Małgorzata Rozenek z rodzicami, Radosław Majdan Kinga Rusin w DDTVN Małgorzata Rozenek-Majdan
Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował ostre oświadczenia Kingi Rusin
Padły mocne słowa.
1/4
Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował ostre oświadczenia Kingi Rusin

Ojciec Małgorzaty Rozenek w mocnych słowach skomentował medialną wojnę swojej córki z Kingą Rusin! Od kilku dni trwa ostra przepychanka gwiazd TVN. Wszystko zaczęło się kiedy Małgosia Rozenek została ambasadorką jednej z kosmetycznych firm - Joanna Krupa wytknęła jej wówczas, że promuje markę, która testuje swoje kosmetyki na zwierzętach. Krupę poparła Kinga Rusin, której Małgosia Rozenek zarzuciła, że pod pretekstem walki o prawa zwierząt promuje własną markę kosmetyczną. Kinga Rusin w bardzo ostrym oświadczeniu odpowiedziała na zarzuty swojej koleżanki ze stacji, nazywając ją "wypindrzoną, sztuczną lalą". Sprawa nabrała tempa, a w sieci pojawiały się kolejne oświadczenia i komentarze Rozenek i Rusin.

 

Teraz w obronie swojej córki stanął Stanisław Kostrzewski. Jak ocenia zachowanie Kingi Rusin? Padły mocne słowa! 

 

Zobacz także: ROZENEK-MAJDAN WCALE NIE JEST TAKA PERFEKCYJNA? FANI ZAUWAŻYLI MAŁE NIEDOSKONAŁOŚCI

2/4
Małgorzata Rozenek z rodzicami, Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek w medialnej wojnie z Kingą Rusin może liczyć na wsparcie swoich bliskich. Ostatnio w jej obronie stanął Radosław Majdan, a teraz jej ojciec. Stanisław Kostrzewski w rozmowie z "Faktem" skomentował zachowanie Kingi Rusin. 

Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa- ojciec Rozenek ocenił w rozmowie z dziennikiem. 

To nie wszystko, co powiedział ojciec Małgosi Rozenek! 

 

Zobacz także: Rusin kontra Rozenek-Majdan: „Nie będę udawać, że pada deszcz, kiedy na mnie plują”

3/4
Kinga Rusin w DDTVN
Instagram

Stanisław Kostrzewski w rozmowie z Faktem zapewnia, że jego córka kocha zwierzęta i nigdy by ich nie skrzywdziła. 

To dziewczyna o gołębim sercu i każdy, kto twierdzi inaczej, nie może pochwalić się rozumem- powiedział ojciec gwiazdy TVN. 

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program. Pokaże Polkom, jak wygląda jej życie!

4/4
Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Myślicie, że Kinga Rusin odpowie na komentarz ojca Małgorzaty Rozenek?