Felicjańska opowiada o swojej błonie dziewiczej

Ohydne: Felicjańska opowiedziała o swojej błonie dziewiczej

Felicjańska opowiada o swojej błonie dziewiczej

Ilona Felicjańska bez obciachu opowiada o swoim życiu prywatnym. Była modelka lubi często zwierzać się z bardzo intymnych spraw. Jakiś czas temu w programie "Ostre Gadki" na antenie kanału Viva Polska celebrytka zdradziła, jak przeżyła swój pierwszy raz. Ilona dumnie zdradziła, że mężczyzna z którym przeżyła swój łóżkowy debiut czuł się zawiedziony. Stwierdził bowiem, że celebrytka gdy poszła z nim do łóżka, okłamała go, Iż jest dziewicą.

- Usłyszałam po pierwszym oddaniu się temu najważniejszemu mężczyźnie, że jest mu przykro, że nie powiedziałam mu, że nie jestem dziewicą. I to był taki szok, bo ja byłam. I wtedy zaczęłam interesować się jak to z tym dziewictwem jest i dowiedziałam się, że ta fizjonomia powoduje, że ta błona dziewicza u każdego jest inna - tłumaczyła się gwiazda.


Tematy związane z seksem nie są dla Felicjańskiej tabu. Dowodem tego jest chociażby jej thriller erotyczny "Wszystkie odcienie czerni", który przepełniony jest wulgarnymi opisami scen łóżkowych bohaterów książki. Jak widać Ilona ma zadatki na eksperta od "tych spraw". Może ktoś niedługo wpadnie na pomysł i wykorzysta, to z korzyścią dla celebrytki.

Zobacz: Biorę go do ust i błyskawicznie rośnie. Sutki sterczą jak wisienki


Ilona Felicjańska o swojej błonie dziewiczej

Ilona Felicjańska w otoczeni półnagich mężczyzn promuje książkę:

Więcej na temat Ilona Felicjańska seks
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56