Pojedynek na zimowe stylizacje! Magdalena Ogórek czy Monika Olejnik? Stylizacja której z pań bardziej przypadła Wam do gustu? Paparazzi przyłapali byłą kandydatkę na prezydenta oraz dziennikarkę TVN24 na zaśnieżonych ulicach Warszawy. Jak prezentowały się w stylizacjach na co dzień?

 

Monika Olejnik uwielbia bawić się modą i już nie raz zaskakiwała nas swoimi odważnymi kreacjami. Ostatnio dziennikarka bardzo polubiła swoje oryginalne chodaki z futerkiem za 3500 złotych. Jak widać, gwiazda nie rezygnuje z nich nawet podczas mroźnej zimy. Monika Olejnik swoje chodaki Gucci zestawiła z brązowym kożuszkiem, czarną torebką i kapeluszem. Spod nakrycia widoczne były koronkowe elementy stylizacji.  Było bardzo odważnie! Ale czy ładnie?

 

Magdalena Ogórek z kolei postawiła na minimalizm. Była kandydatka na prezydenta w przeciwieństwie do Moniki Olejnik raczej nie lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i na co dzień wybiera proste, klasyczne formy. Tym razem zaprezentowała się w jasnej puchowej kurtce i szarych dżinsach. Look Magdaleny Ogórek uzupełniła jasna duża torba i czarne botki na płaskim obcasie.

 

Która zimowa stylizacja bardziej przypadła Wam do gustu? ZAGŁOSUJCIE!

 

Zobacz także: Może nie wyszczupla, ale jest supermodny - płaszcz z długowłosego futra! Skusisz się?

 

Monika Olejnik w zimowej stylizacji.

Monika Olejnik w zimowej stylizacji

Magdalena Ogórek w zimowej stylizacji.

Magdalena Ogórek w zimowej stylizacji