Oglądalność Top Trendy 2014
ONS/AKPA
Newsy

Kolejny sukces Polsatu. Top Trendy 2014 z ogromną oglądalnością

Który koncert cieszył się największą popularnością?

Za nami wielkie emocje związane z festiwalem Top Trendy 2014. W ciągu tylko trzech dni, na jednej scenie w Operze Leśnej pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a także debiutanci, przed którymi drzwi do wielkiej kariery dopiero się otwierają. Nie mogło także zabraknąć kabaretów i występów zaproszonych gwiazd. Pojawienie się niektórych z nich, było wielką niespodzianką dla widzów w Sopocie, jak również tych przed telewizorami. Przypomnijmy: Wielki powrót Włodarczyk na scenę. Rozpaliła publiczność

Stacja Polsat w miniony weekend po raz kolejny udowodniła, że jest liderem tej wiosny. Z oficjalnych danych dotyczących oglądalności wynika, że podczas trzech festiwalowych dni przed telewizorami bawiło się łącznie ponad 10,7 miliona widzów, zapewniając stacji pozycję lidera we wszystkich grupach wiekowych.  Średnia widownia tegorocznej edycji Sopot TOPtrendy Festiwal była o blisko 400 tys. widzów większa niż w ubiegłym roku. 

Jubileusze Urszuli i Agnieszki Chylińskiej przyciągnęły przed telewizory średnio 2 mln widzów, koncert "Największe Przeboje Roku" cieszył się jeszcze większą popularnością, gromadząc o 600 tysięcy widzów więcej. TOPowych artystów oglądało średnio ponad 3 mln widzów. Mniejszym zainteresowaniem cieszył się emitowany w sobotę koncert Trendy - tutaj widownia wynosiła średnio 1,8 mln widzów. Prawdopodobnie późna pora emisji przyczyniła się do takiego wyniku, bowiem drugi dzień obejrzało średnio 2,225 mln osób. Trzeci dzień, czyli Kabareton okazał się absolutnym hitem festiwalu. Ponad 4 godziny najlepszych skeczy oglądało średnio 3 mln 321 tys. widzów.

Oglądaliście Top Trendy 2014 w domu czy na żywo?

Zobacz: Top Trendy 2014 od kulis. Te zdjęcia tylko u nas Trzeci dzień Top Trendy 2014:

Wyniki oglądalności festiwalu w Opolu
ONS
Newsy
Festiwal w Opolu nie przyciągnął tłumów. Oglądalność drastycznie niska
Nie pomogły Kożuchowska, Steczkowska i Mlynkova?

Za nami wielkie muzyczne wydarzenie - 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2014 . Na scenie zaprezentowały się największe gwiazdy w naszym kraju, które zaśpiewały swoje hity, ale nie zabrakło także debiutantów walczących o przepustkę do show-biznesu. Tegoroczna edycja obfitowała w wiele zaskakujących wydarzeń oraz występów, które nie wszystkim przypadły do gustu. Swojego oburzenia nie kryła Elżbieta Zapendowska, w ostrych słowach podsumowując, to co zobaczyli widzowie. Przypomnijmy: Zapendowska nie ma dobrego zdania o Opolu. Ostro podsumowała festiwal Wyniki oglądalności pokazują, że spora część widowni zgadza się z gwiazdą Polsatu. Średnia widownia trzydniowej imprezy w TVP1 wyniosła 2,83 mln osób. Imprezę równolegle oglądać można było na antenie TVP Polonia, gdzie śledziło ją 142 tys. osób, warto jednak dodać, że przynajmniej jedną minutę muzyczne widowisko śledziło ponad 18 milionów widzów.  Największą popularnością cieszył się koncert "SuperJedynki", tuż za nim znalazły się "SuperPremiery".  Tegoroczną edychę widowiska w porównaniu z ubiegłym rokiem śledziło 890 tys. widzów mniej. Również wpływy z reklam są mniejsze o prawie 5 milionów złotych. Nie zmieniło to jednak faktu, że TVP1 była w tym czasie liderem rynku.  Lepszymi wynikami może pochwalić się emitowany tydzień wcześniej festiwal Top Trendy 2014 , który w przeciwieństwie do opolskiego, nie został skrytykowany za zbyt niski poziom artystyczny. Oglądaliście Opole 2014? Zobacz: Donatan nie mógł sobie darować okazji. Znowu wspomniał o Eurowizji   Gwiazdy w Opolu:

Pensjonat nad Rolewiskiem
Instagram
Seriale
Znamy oglądalność "Pensjonatu nad rozlewiskiem". Serial wygrał czy przegrał z "Diagnozą"?
Znamy oglądalność "Pensjonatu nad rozlewiskiem". Serial wygrał czy przegrał z "Diagnozą"?

Jak podaje serwis "Wirtualne media", oglądalność trzech pierwszych odcinków serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" to średnio 1,52 mln widzów (wg. Nielsen Audience Measurement)   . Serial jest emitowany we wtorki w TVP1 o 21.40, czyli w tym samym czasie co serial  "Diagnoza"  na TVN.   Największą popularnością do tej pory cieszył się pierwszy odcinek nowej produkcji - zgromadził on przed telewizorami 1,62 mln widzów. Drugi odcinek obejrzało 1,56 mln osób, a trzeci - 1,39 mln.   Jednak serial "Diagnoza" bije "Pensjonat nad rozlewiskiem" na głowę,  bo średnia oglądalność serialu to 2,17 mln widzów.   TVN wygrywa też u reklamodawców.    Jacek Kurski zamieścił swoje wyniki oglądalności serialu i według jego danych serial oglądało 2 mln widzów.   2,1 mln widzów Alarmu! łącznie na TVP1 i TVP Info. Dziękujemy. Prawie 2 mln - Pensjonatu nad Rozlewiskiem w TVP1. Udany start nowości. — Jacek Kurski PL (@KurskiPL) 27 lutego 2018     Zobacz:  Nadczynność tarczycy w wynikach badań krwi – normy TSH, ft3 i ft4, interpretacja wyników   „Pensjonat nad rozlewiskiem” to szósta odsłona serii „Nad rozlewiskiem”, inspirowana sagą Małgorzaty Kalicińskiej. Serial opowiada o losach Małgorzaty Jantar, w której postać od początku wciela się Joanna Brodzik.   Który serial oglądacie we wtorkowe wieczory?   Zobacz także:  Wraca hitowy serial! Zobaczcie zdjęcia gwiazd z planu. Będzie się działo!   Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.   „Pensjonat nad rozlewiskiem” to szósta odsłona serii „Nad rozlewiskiem”, inspirowana sagą Małgorzaty Kalicińskiej.   Do obsady serialu dołączyli - Mikołaj Krawczyk i jego żona Sylwia Juszczak.    Serial "Pensjonat...

Wyniki oglądalności programu "Taniec z Gwiazdami"
ONS
TV-Show
Znamy wyniki oglądalności "Tańca z gwiazdami"! Widownia rośnie czy spada? Ten wynik może zaskakiwać!
Znamy wyniki oglądalności "Tańca z gwiazdami"! Widownia rośnie czy spada? Ten wynik może zaskakiwać!

"Taniec z Gwiazdami" stracił widzów! Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, taneczne show Polsatu przyciąga przed telewizory średnio 2,68 mln widzów . To znacznie gorszy wynik, niż ten sprzed roku, kiedy to czwartą odsłonę programu oglądało średnio 3,23 mln osób. TzG stracił więc 550 tysięcy widzów. Największym zainteresowaniem w 6. edycji programu cieszył się trzeci odcinek, który obejrzało 2,79 mln osób.   Pomimo nieco gorszych wyników oglądalności Polsat, w czasie emisji "Tańca z Gwiazdami", wciąż znajduje się na pozycji lidera na całym rynku telewizyjnym. Na drugim miejscu w zestawieniu znalazła się TVP2, która w czasie emisji "TzG" pokazuje wówczas "Barwy szczęścia", "O mnie się nie martw", "Rodzinkę.pl" i początek "Artystów". Na trzeciej pozycji znalazł się TVN z filmami fabularnymi. Sytuacja zmienia się trochę w grupie komercyjnej. Polsat oddaje pozycję lidera stacji TVN i spada na drugie miejsce.   A Wy oglądacie program "Taniec z Gwiazdami" ?   Zobacz także:  3 pomysły na zaaranżowanie telewizora we wnętrzu   Taniec z Gwiazdami stracił widzów. Program ogląda średnio 2,68 mln widzów.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner