Wyniki oglądalności programów rozrywkowych
ONS

W tym roku wiosenną ramówkę zdominowały programy rozrywkowe. Polsat oprócz hitowego "Must Be the Music" przygotował aż dwie nowości dla swoich widzów - "Taniec z Gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo", Dwójka pozostała przy "The Voice", a TVN zdecydował się na kolejny sezon "X Factor". Ubiegłotygodniowe wyniki oglądalności potwierdziły, że Polacy lubią oglądać rozrywkę w związku z czym stacje miały powód do zadowolenia. Przypomnijmy: Zaskakujące wyniki oglądalności po pierwszych odcinkach

Tydzień temu program "Twoja twarz brzmi znajomo" obejrzało 2,84 miliona widzów co uczyniło go liderem w zestawieniu. Zaskakujące metamorfozy gwiazd nie pomogły jednak w utrzymaniu tak wysokiego wyniku. W ostatnią sobotę przez telewizorami zasiadło 100 tysięcy widzów mniej. Podobny spadek zaliczył również "The Voice".

Zobacz: Kora mimo choroby zachowuje świetną formę na planie "MBTM"

Powód do radości mają natomiast twórcy "Must Be the Music" - program poprawił swoją oglądalność w stosunku do poprzedniego tygodnia o prawie pół miliona widzów! Czyżby to zasługa Kory i jej komentarzy, a może to nowy juror tak spodobał się widzom? "X Factor" również może cieszyć się z dobrych wyników - show wybrało 250 tysięcy widzów więcej niż w ubiegłą sobotę. Liderem minionego weekendu został "Taniec z gwiazdami" z widownią na poziomie 3,6 miliona widzów.

Wygląda na to, że Nina Terentiew może już otworzyć szampana.
 

Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":