Party Stories
Oglądalność programu Agnieszki Szulim
ONS
Newsy

Jak radzi sobie program Szulim? Są oficjalne wyniki oglądalności

Agnieszka będzie z nich zadowolona?

Program Agnieszki Szulim "Na Językach" od początku pojawienia się w ramówce TVN wywoływał sporo szumu w polskim show-biznesie. Dziennikarka nie bała się kontrowersyjnych tematów, a kilka gwiazd nawet potępiło niektóre materiały. Szulim zaś nie poprzestawała na znajomych celebrytach, ale z dystansem odnosi się do plotek o samej sobie, choćby tych o kilku operacjach plastycznych, które miała rzekomo przejść. Przypomnijmy: "Coś tam sobie robiłam i teraz żałuję, że się przyznałam"

Trzeci sezon programu wystartował kilka tygodni temu i właśnie zostały opublikowane oficjalne wyniki oglądalności. Tej wiosny "Na Językach" ogląda średnio 1,16 mln osób, co daje stacji TVN trzecie miejsce w rynku telewizyjnym, ale już drugie w grupie komercyjnej, gdzie przegrywa tylko z Polsatem. Dla porównania, pierwszy sezon show w analogicznym okresie oglądało 1,37 mln widzów. W dotychczasowych czterech odcinkach Szulim i jej redakcyjni koledzy zdążyli poruszyć już kilka kontrowersyjnych tematów.

Zobacz: Były Paulli w ogniu oskarżeń. W programie Szulim zarzucili mu kradzież

Oglądacie "Na Językach"? Zobaczcie, co o nowym sezonie mówiła nam Agnieszka Szulim jeszcze przed jego startem:

 

Modna Agnieszka Szulim na pokazie Przybylskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim z różowymi ustami
Newsy
Agnieszka Szulim dostanie nowy program! Czy "Na językach" zniknie z anteny TVN?

Agnieszka Szulim dostanie nowy program w TVN, ale dopiero trwają nad nim prace. Szulim nie pojawiła się na wiosennej ramówce stacji, wyjechała z narzeczonym Piotrem Woźniakiem-Starakiem na rejs niespodziankę. Zapytaliśmy Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, co szykuje dla swojej jednej z największych gwiazd. Agnieszka jest teraz za granicą, ale będzie miała nowy program, już nad tym myślimy. Ale to nie znaczy, że "Na językach" zniknie z anteny, ten program ma stałą widownie. Szykujemy też kolejną edycję "Aplauz, Aplauz" z Agnieszką na jesień. A nowy program... mogę powiedzieć tylko tyle, że to będzie rozrywka - mówi Party.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. "Na językach" trwa już kolejny sezon, a w tej ramówce stacji  Agnieszka Szulim nie ma żadnego nowego programu, dlatego mogła sobie pozwolić na nieobecność. Za to jesień zapowiada się dla dziennikarki pracowicie. Ciekawe, czy już wtedy będzie po ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Podobno data została wyznaczona na sierpień. A na ramówce pojawiły się plotki, że może właśnie Szulim i Starak teraz wyjechali wziąć na wakacjach ślub :).   Zobacz także: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada...   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po hucznych zaręczynach mniej udzielają się publicznie. Ostatnie wspólne zdjęcie pokazali z Sylwestra.   Agnieszka Szulim od dwóch lat prowadzi program "Na językach" w TVN. Ostatnio zadebiutowała w dziecięcym show "Aplauz, Aplauz" jako gospodyni.   Agnieszka Szulim ma też program w TVN Style "Stylowy magazyn".

Program Agnieszki Szulim stracił widzów
ONS
Newsy
Program Agnieszki Szulim stracił widzów. "Na językach" zniknie z anteny?
Stacja TVN podjęła już decyzję

Program " Na językach " w którym Agnieszka Szulim komentuje zachowanie gwiazd od samego początku wzbudzał wiele emocji. Dziennikarka razem ze swoim zespołem w każdą niedzielę podsumowuje wydarzenia ze świata show-biznesu. J akiś czas temu w programie pojawiały się także krótkie satyryczne filmy, w których ucharakteryzowani aktorzy udawali znane postacie. Niestety, pomysł nie spodobał się kilku gwiazdom, które uznały że tego typu prowokacje są krzywdzące . Zobacz: Zielińska o prowokacji z programu Szulim: Mogą zniszczyć dobre imię Okazuje się, że "Na językach" nie cieszył się ostatnio zbyt dużą popularnością. Jak donoszą Wirtualnemedia.pl program oglądało średnio 820 tys. widzów, kiedy poprzedni sezon oglądało średnio 1,25 mln osób . Stacja przegrała tym samym z TVP1 i Polsatem, które w niedzielne wieczory emitowały filmy fabularne. Program Agnieszki Szulim pokonał jednak TVP2. Czy w związku z tym "Na językach" zniknie z anteny? - Mimo spadku widowni TVN zamierza jesienią br. pokazać szósty sezon "Na językach". Przygotowania do realizacji nowych odcinków ruszą w sierpniu br., a trafią one na antenę we wrześniu - czytamy na portalu. Będziecie oglądać? Zobacz na Polki.pl: Wieczorowy makijaż w stylu Agnieszki Szulim    

Na Językach znika z anteny
ONS
Newsy
Tabloid ogłasza koniec "Na Językach": Szulim zrezygnowała przez Dodę? Sprawdziliśmy
Co dalej z Agnieszką w TVN?

Agnieszka Szulim po transferze do TVN szybko wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji. Jej program "Na Językach" odmienił oblicze polskiego show-biznesu i stał się prawdziwym postrachem rodzimych celebrytów. Niewygodnych tematów dla znanych i bogatych nie brakuje również w najnowszym sezonie show. Przypomnijmy: Zasiewska atakuje Wojewódzkiego. Obrywa się też nowej Wodziance Wszystko jednak wskazuje na to, że obecny sezon "Na Językach" będzie ostatnim. Jak informuje "Twoje Imperium", program schodzi z anteny po wakacjach, a przyczyną jest rzekoma rezygnacja samej Szulim. Podobno dziennikarka miała już dość atmosfery wokół programu i negatywnych efektów afery z Dodą. Postanowiliśmy zweryfikować te informacje.   To prawda - ten sezon "Na Językach" prawdopodobnie będzie ostatnim, ale nie jest to spowodowane oglądalnością, a już na pewno nie skandalem z Dodą. Popularność show i jego obecność w mediach przekroczyła początkowe założenia produkcji, stąd program doczekał się aż trzech sezonów. O rolę Agnieszki w jesiennej ramówce byłabym spokojna. Edward Miszczak ma do niej słabość, a jej postać gwarantuje wysokie słupki oglądalności w każdym formacie, w którym miałaby wystąpić w roli prezenterki czy dziennikarki - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z produkcji TVN. "Twoje Imperium" donosi również, że Szulim ma jesienią zastąpić w "Dzień Dobry TVN" jedną z prowadzących. Nasze źródło nie potwierdza tych plotek, a sama Agnieszka ma wyłączony telefon. Żałujecie, że nie będzie kolejnego sezonu "Na Językach"? Zobacz: Związek Szulim z Żakowskim kwitnie. Zabrała go na rodzinną uroczystość Agnieszka Szulim na pokazie Przybylskiego:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner