Party Stories
Wiesia i Stenia na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy

Oglądaliście 2. edycję "Sanatorium miłości"? Sprawdźcie, jak wiele zapamiętaliście!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

W Świąta Wielkanocne mieliśmy zobaczyć specjalny odcinek "Sanatorium miłości". Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa producenci musieli odwołać zdjęcia do świątecznej odsłony hitu TVP. Jeżeli więc tak jak my tęsknicie za bohaterami programu prowadzonego przez Martę Manowską spróbujcie rozwiązać nasz QUIZ i sprawdźcie, jak wiele zapamiętaliście z drugiej edycji "Sanatorium miłości"! Pamiętacie, kto nie zdecydował się na lot motolotnią? Która uczestniczka show w ogóle się nie malowała idlaczego Wiesia popłakała się w autokarze? 

Rozpoczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także: Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska
East News
TV-Show
Czy będzie 3. sezon "Sanatorium miłości"? Zdradza Marta Manowska!
Marta Manowska zdradziła nam, czy możemy się spodziewać 3. sezonu "Sanatorium miłości". Zobaczcie sami!

Na początku stycznia wystartowała druga edycja programu "Sanatorium miłości" . Widzowie poznali nowych uczestników, którzy w Ustroniu będą szukali swojej drugiej połówki. Wielu z nich zdążyło już podbić serca fanów show TVP1.  Zobacz także:  "Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości! Nie da się ukryć, że "Sanatorium miłości" to prawdziwy hit, który dorównuje popularności "Rolnikowi". Czy to oznacza, że możemy spodziewać się 3. edycji show o emerytach? Zobaczcie, co zdradziła nam Marta Manowska ! Zobacz także:  Czwarty program Marty Manowskiej! Odejdzie z "Rolnik szuka żony"?! Znamy prawdę!

Iwona z "Sanatorium Miłości" na premierze filmu "Zenek"
East News
Newsy
Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała swoje zdjęcie sprzed lat! "Pięknie" komentują internauci

Jak w młodości wyglądała Iwona z "Sanatorium miłości"? Bardzo się zmieniła? Uczestniczka drugiej edycji programu o poszukujących miłości seniorach opublikowała w sieci swoje zdjęcia sprzed lat, a internauci zachwycili się jej wyglądem. Musicie zobaczyć jaką metamorfozę przeszła Iwona z "Sanatorium miłości"! Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Iwona pokazała swoje stare zdjęcia Iwona to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek ostatniej edycji programu prowadzonego przez Martę Manowską. Iwona była również najbardziej rozchwytywaną kuracjuszką- o jej względy walczyli Gerard, Wojtek i Waldemar. Pod koniec drugiej edycji "Sanatorium miłości" wydawało się, że Iwona odnalazła szczęście u boku Gerarda. Czy zostali parą?  (...) jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, Gerard stoi w czołówce panów, którzy zwrócili moją uwagę pod każdym względem. Przyjaźnimy się, bywamy razem w różnych miejscach chociażby w związku z promocją programu. Na ten moment nie mogę powiedzieć więcej- Iwona przyznała ostatnio w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".  Mamy więc nadzieję, że wkrótce zobaczymy ich wspólne zdjęcia! Zanim jednak to się stanie, zobaczcie fotki opublikowane ostatnio przez Iwonę!  - Pięknie , Iwonko ! :) - Śliczna dziewczyna :-) - w każdej fryzurze dobrze Pani wygląda !!!- komentują internauci. Spójrzcie, jak uczestniczka "Sanatorium miłości" wyglądała w przeszłości! Zobacz także:  Dramat Bożeny z "Sanatorium miłości"! Przez koronawirusa nie może spotkać się z córką i wnukami Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała zdjęcia sprzed lat.   Bardzo się zmieniła?   Iwona wzięła udział w...

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy
Stenia z "Sanatorium miłości" ma żal do Władysława! Poszło o zdradę...
Stenia z "Sanatorium miłości" została poniżona przez Władysława!?

Związek Steni i Władysława w „ Sanatorium miłości ” był jednym z najgorętszych. Para przypadła sobie do gustu i szybko zaczęli się spotykać. Jednak po emisji programu okazało się, że Władysław był naprawdę rozchwytywany i o jego względy zabiegały aż trzy uczestniczki. Kiedy Stenia na ekranie zobaczyła zachowanie Władka była bardzo rozczarowana i nie przebierała w słowach. Zobaczcie, jak oceniła byłego partnera! Stenia ostro o zachowaniu Władka! W „Sanatorium miłości” Władysław deklarował, że to Stenia jest kobietą jego marzeń, ale pozwalał sobie również na komplementy i czułe słówka w kierunku innych uczestniczek. Szybko przylgnęła do mężczyzny łatka podrywacza, co zupełnie  mu nie przeszkadzało. Okazuje się  jednak, że Stenia czuje się urażona jego zachowaniem, o czym wprost powiedziała w rozmowie z tabloidem: Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem". Chodzi oczywiście o wspólną kąpiel Bożeny i Władysława w jacuzzi, kiedy mężczyzna pozwolił sobie na dwuznaczne zachowanie i chwycił uczestniczkę za biust. Co zaskakujące niedługo potem wyznał swoje uczucia Steni, która o wszystkim dowiedziała się dopiero po emisji programu w TVP! To zachowanie wydaje się kobiecie niedopuszczalne! A jak Wy oceniacie tę sytuację?   Stenia i Władek byli pierwszą parą w 2. edycji "Sanatorium miłości" Władysław był jednym z najbardziej rozchwytywanych uczestników w programie.     

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner