Odżywka do rzęs Revitalash Advanced

Nie do wiary, że są prawdziwe!  Odzywka do rzęs RevitaLash Advanced

Do wszelkich cudotwórczych i wszystko potrafiących nowinek kosmetycznych podchodzę bardzo sceptycznie. Uwierzę - ale w mocne naukowe papiery lub efekt widziany na własne oczy. No właśnie, oczy!

Mam gęste i długie rzęsy, wiec nigdy nie zastanawiałam się nad tym, jak je wzmocnić, wydłużyć, pogrubić itp. Wiedziałam, ze zeszłoroczna nowość rynkowa, odżywka stymulująca wzrost rzęs RevitaLash Advanced, cieszy się znakomitymi opiniami moich koleżanek dziennikarek, ale zupełnie nie czułam potrzeby jej wypróbowania na sobie. Z zawodowego obowiązku sporo o niej przeczytałam  i nie miałam żadnych zastrzeżeń - w końcu wymyślił ją okulista dr Michel Brinkenhoff. Kilka tygodni temu spotkałam dawno niewidzianą znajomą i od razu... pochwaliłam jej sztuczne rzęsy (zna się człowiek na rzeczy, niejedne sztuczne rzęsy w życiu widziałam;)): że takie długie, podkręcone, ale wyglądają bardzo, bardzo naturalnie. Oburzyła się i zaczęła zarzekać, że są prawdziwe. Naprawdę nie mogłam uwierzyć! Powiedziała, że stosuje odżywkę RevitaLash. Zatem... teraz stosuję ją i ja:).

Odżywkę nakładam zgodnie z instrukcją na noc, pod dokładnym demakijażu, wzdłuż linii rzęs - jak eyeliner. Jest dość gęsta, więc nie sączy się na powierzchnię oka, i zupełnie bezpieczna - nie wywołuje alergii, nie wpływa na ostrość widzenia, na ciśnienie wewnątrzgałkowe ani kolor siatkówki. Po trzech tygodniach rzęsy stały się znacznie dłuższe i gęstsze. Teraz nakładam preparat co drugi dzień - a rzęsy nadal staja coraz dłuższe! Bonus? RevitaLash można stosować także na przedłużone lub zagęszczone rzęsy, bo nie rozpuszcza kleju.
Ceny:

RevitaLash Advanced 3,5ml (6 miesięcy codziennej kuracji ) – 330 zł
RevitaLash Advanced 2ml (3 miesiące codziennej kuracji) cena detaliczna – 250 zł

polecam,
Ewa Bakota
redaktor działu Styl
magazyn "Flesz"

Więcej na temat flesz trend Ewa Bakota
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14