Edyta Górniak spoliczkowała Donatana Anna Popek komentuje zachowanie Donatana Cleo o Donatanie! Donatan podczas drugiego dnia festiwalu
Edyta Górniak spoliczkowała Donatana
Ups...
1/4
Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

Ten gest Edyty Górniak zapamiętamy na długo! Podczas festiwalu w Opolu piosenkarka w ostry sposób ukarała Donatana, który pozwolił sobie wobec niej na frywolny gest. Przypomnijmy, że muzyk dotknął pupy Edyty Górniak, choć ona wyraźnie sobie tego nie życzyła. Zaowocowało to soczystym policzkiem, jaki wymierzyła mu gwiazda. Całą sytuację uchwyciły kamery.

 

Zobacz: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na ściance w Opolu! Co takiego zrobił? ZOBACZ

 

Ta sytuacja może mocno zaszkodzić Donatanowi. I nie chodzi tu tylko o ostre komentarze gwiazd, które posypały się w mediach pod jego adresem. Wygląda na to, że muzyk słono zapłaci (i to dosłownie) za swój wybryk. Jeden z tabloidów donosi, że jego finanse już teraz są zagrożone. O co dokładnie chodzi? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Górniak zmiażdżyła Donatana tym oświadczeniem! "Niedokarmione męskie ego!"

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Anna Popek komentuje zachowanie Donatana
ONS/East News

Donatan naraził się na towarzyski ostracyzm. Znane gwiazdy solidaryzują się bowiem z Edytą Górniak i dziękują jej, że swoim gestem wywołała ważną, społeczną dyskusję. Zachowanie Donatana jako pierwsza potępiła Karolina Korwin Piotrowska. 

 

Brawo Edyta, dajesz super przykład! Niech inne dziewczyny, kobiety wezmą z Ciebie przykład. Niech walczą. Niech nie pozwalają sobą pomiatać, niech nie dają się uprzedmiotawiać - napisała dziennikarka w swoim internetowym wpisie. 

 

Po stronie Edyty Górniak opowiedziała się również Anna Popek. Dziennikarka w rozmowie z party.pl przyznała, że ten policzek był potrzebny! Jest jednak gwiazda, która stoi za Donatanem murem. Kto to taki? Odpowiedź na następnej stronie!

3/4
Cleo o Donatanie!

Nieliczne gwiazdy stanęły po stronie Donatana. Jedną z nich była Cleo, która wiele mu zawdzięcza. Przypomnijmy, że to właśnie Donatan pomógł ją wypromować. Cleo nagrała wraz z nim swoje największe hity. Być może ten sentyment sprawił, że stanęła ona po stronie producenta. 

 

Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wygląda - napisała w internecie Cleo.

 

Wygląda jednak na to, że Cleo również odczuje konsekwencje wybryku swojego przyjaciela. Podobno oboje stracili sporą sumę pieniędzy. Szczegóły na następnej stronie!

4/4
Donatan podczas drugiego dnia festiwalu
ons

Jak podaje "Fakt", Donatan już teraz zaczyna tracić kontrakty. W jednym tygodniu trzy kluby odwołały koncert Cleo i Słowianek. Co ważne, to strata nie tylko dla piosenkarki, ale przede wszystkim dla Dona. Producent dostaje bowiem procent od występów swojej przyjaciółki. Podobno Donatan na jednym występie zarabia 10 tysięcy złotych. Oznacza to, że stracił właśnie 30 tysięcy...

 

Donatan jest wściekły i żałuje, że pojechał za Edytą do Opola. Boi się, co będzie z pozostałymi koncertami - twierdzi źródło tabloidu. 

 

Czy właśnie jesteśmy świadkami wielkiego końca Donatana?

 

POLECAMY: "Czuję się teraz wykorzystany" Donatan odpowiada Edycie Górniak

Więcej na temat Edyta Górniak Donatan