AKPA
Komu "Sponsoring" się opłacił?
1/14
AKPA
W warszawskich Złotych Tarsach odbyła się premiera filmu "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej. Tego wieczoru pojawiła się prawie cała obsada, a wśród niej grająca główną rolę Francuzka Juliette Binoche, a także Joanna Kulig i Andrzej Chyra. Nie zabrakło także wiernej publiczności w postaci gwiazd z rodzimego podwórka - Natalia Lesz, Katarzyn Zielińska i Katarzyna Figura to tylko nieliczne przykłady znanych obecnych. Sprawdziliśmy co gwiazdy miały na sobie. Jest ciekawie.
2/14
AKPA
Swoją obecnością premierowy pokaz filmu zaszczyciła sama Jueliette Binoche. Francuska gwiazda filmowa, która w filmie "Sponsoring" wciela się w główną rolę - Anne, dziennikarka francuskiego "Elle".
3/14
AKPA
Natalia Lesz na czerwony dywan założyła beżową sukienkę Herve Leger z kolekcji wiosna/lato 2012 (w Polsce dostępna m.in. w butiku Moliera 2 za cenę ok. 5500 złotych). Do gustownej kreacji artystka dobrała złote botki Zara oraz torebkę z londyńskiego Camden Town.
4/14
AKPA
Joanna Kulig w "Sponsoringu" wciela się w rolę Alicji, Polki która wyjechała do Paryża na studia i pracuje jako prostytutka.
5/14
AKPA
Katarzyna Zielińska wybrała czarną stylizację, którą ozdobiła złotą torebką.
6/14
AKPA
Robert Kupisz wciąż wierny swojemu stylowi wyglądał jak zwykle dobrze.
7/14
AKPA
Aleksandra Mikołajczyk z różańcem na szyi. Chyba miało być szokująco, wyszło żenująco.
8/14
AKPA
Anna Samusionek w małej czarnej od BohoBoco prezentowała się bardzo seksownie.
9/14
AKPA
To był jej wieczór. Reżyserka i scenarzystka filmu "Sponsoring", Małgorzata Szumowska na tę okazję wybrała damski smoking zaprojektowany przez Tomasza Ossolińskiego.
10/14
AKPA
Absolutne wizualne mistrzostwo. Stylizacja Agnieszki Wagner przełamała nudę jaka pojawiła się ostatnio na polskich salonach. Warto było czekać na coś tak nonszalanckiego.
11/14
AKPA
Andrzeja Chyrę na ekranie oglądaliśmy krótko. Na chwilę pojawił się w roli sadystycznego klienta, który nie zna granic...
12/14
AKPA
Katarzyna Figura sprawiała wrażenie wyraźnie zmęczonej. Na premierę zabrała ze sobą dziwną torebkę, która wyglądem przypominała małego, kudłatego psa.
13/14
AKPA
Katarzyna Maciąg w stylu lat 60. Całkiem pozytywna stylizacja. Najbardziej podoba nam się t-shirt. The Beatles są jednak nieśmiertelni...
14/14
AKPA