Odnaleziono poćwiartowane ciało pięknej Pauliny D. w Łodzi
Materiały policji

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"

Odnaleziono poćwiartowane ciało pięknej Pauliny D. w Łodzi
Materiały policji

Paulina D. zaginęła ponad tydzień temu. 28-letnia absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego bawiła się w piątek w klubie ze znajomymi. Kamery zarejestrowały ją ostatni raz rano jak w towarzystwie mężczyzny w wieku 40-50 lat. Niestety stało się najgorsze - według najbardziej prawdopodobnej wersji ustalanej przez policję, Paulina została zamordowana w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Żeromskiego w Łodzi w sobotę przed południem, a przed godz. 18 zwłoki - po zapakowaniu w torbę i owinięciu w folię - zostały przewiezione do lasku w okolicach Stawów Jana.

 

Zobacz także: Siostra Magdaleny Żuk o egipskim raporcie: "Jest tam coś, czego nie chcą nam pokazać"

 

Dziewczyna, która była obecna przy znalezieniu zwłok, tak relacjonowała to co zobaczyła, w rozmowie z "Super Expressem":

To wyglądało tak, jakby zostały poćwiartowane - ujawnia osiemnastolatka, obecna przy odkryciu znaleziska. - Człowiek w całości by się tam nie zmieścił.

Na konferencji w sobotę przekazano mediom więcej szczegółów:

Na zwłokach stwierdzono rany kłute, które najprawdopodobniej doprowadziły do śmierci; szczegóły będziemy mogli podać po przeprowadzeniu sekcji, która zaplanowana jest na poniedziałek. Bez wątpienia doszło do zbrodni zabójstwa" -podkreślił na sobotniej konferencji rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

W związku ze sprawą zatrzymano trzy osoby - dwie z nich 44-letni kobieta oraz 41-letni obywatel Gruzji już usłyszeli zarzuty składania fałszywych zeznań oraz niepowiadomienia o zbrodni. Trzecia osoba: 38-letni obywatel Gruzji nadal jest w rękach śledczych. 

 

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Paulina D. przed śmiercią była widziana w towarzystwie sześciu mężczyzn pochodzenia gruzińskiego.

 

POLECAMY: Przełom w sprawie Magdaleny Żuk?! Jej siostra ujawniła szokujące informacje dotyczące śledztwa!

 

Paulina D. miała 28 lat.

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja

Więcej na temat policja
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56